Skocz do zawartości

UHC-S


Gość ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Co was tak wzięło na ten filtr?

Nie dziw się, to niesamowicie uniwersalne ustrojstwo, nie chcę podjudzać tu dyskusji bo toczy się w osobnym wątku niemniej jednak filtr już zamówiłem w teleskopy.net za łączną kwotę z transportem 198.95zł. Zobaczymy jak potoczy się transakcja.Pozostawmy temat otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ignisdei

No nareszcie filtr przyszedł, niemal cała transakcja odbywała się online, automatycznie,prawie bez udziału człowieka, prawie bo po trzech dniach zadzwoniłem czy przesyłka została wysłana. Rzeczywiście wybrałem najtańszą formę wysyłki, zwykły polecony za pobraniem i całość wyniosła mi 198.95zł płatane u listowego.

No malutki mankament plastikowe pudełko na obudowie miało trochę rysek jakby ktoś pojechał nim po betonie, a że było przeźroczyste a filtr miał powłoki lustrzane,to wydawało się jakby były na filtrze, z drżeniem rąk zajrzałem do środka jednak na szczęście filtr był czysty jak pupa niemowlęcia.

W środku przesyłki był paragon fiskalny.

Ogólnie polecam zakupy na teleskopy.net przede wszystkim dlatego że dają możliwość wyboru taniej formy transportu.

 

Wątek można zamknąć.

Edytowane przez ignisdei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.