Skocz do zawartości

2 x Pentax XF 12mm


luk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam do sprzedania dwa dopasowane do obserwacji w bino okulary Pentax XF 12mm.

Są to rewelacyjne okulary charakteryzujące się:

- polem widzenia 60 stopni,

- odległością źrenicy 18mm

- bardzo dobrą transmisji światła

- neutralnym odwzorowaniem barw

- regulowaną muszlą oczną typu „click stop” o 4 pozycjach, co widać na jednym ze zdjęć.

 

Okulary ze względu na swe niewielkie rozmiary i komfortowy LER idealnie sprawdzają się w bino. Obrazy obiektów deep sky w tych okularach są najlepsze jakie do tej pory widziałem. Nie jest to tylko moja opinia, na CN jest wiele pozytywnych ocen tych Pentanów.

 

Okulary są jak nowe, w idealnym stanie optycznym i kosmetycznym. Mam do nich oryginalną dokumentację i pudełka. Niestety muszę je sprzedać, tak jak i wiele mojego sprzętu, by sfinansować zakup montażu, który jest znacznym wydatkiem.

 

Koszt pary to 1200 PLN wraz z wysyłką Pocztą Polską.

Jeśli znajdzie się dwóch chętnych na zakup pojedynczych sztuk, mogę rozbić parę, no ale trochę szkoda, okulary są z tej samej serii, co widać po numerach seryjnych.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

lkempinski@wp.pl

 

beec3c3f6d4b9ba1m.jpg 3a23b4149b7e725fm.jpg 9b1d39db24996278m.jpg 08794269114a1fc6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.