Skocz do zawartości

KRAKÓW KRAKÓW KRAKÓW


Tiamat

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

Kalendarze są już u mnie!

Jutro, czyli w środę o godzinie 18.00 będę przez 45 minut czekał na zapisanych na liście chętnych w Galerii Krakowskiej.

W GK na poziomie +1 jest Coffee Heaven. Nr lokalu 206. Jest tam w miarę spokojnie. Można go sobie znaleźć na infomatach rozmieszczonych w galerii lub poprosić ochroniarza o pomoc. Nie wiem, czy będę w samej knajpce, czy na ławce obok. Zależy od okoliczności przyrody. Na pewno poznacie mnie po charakterystycznym hełmie. W celu zgrubnej identyfikacji, czy osoba odbierająca jest tą zapisaną na liście pozwolę sobie zapytać o np. podany na liście nr telefonu lub email.

Niestety nie mogę podwozić kalendarza do czyjegoś domu lub miejsca pracy. Po prostu nie mam na to czasu.

Zobaczę ile osób stawi się jutro. Jeśli nie będzie ich dużo wówczas podam termin następnego spotkania. Niezależnie od tego praktycznie w każdej chwili odebrać Kalendarz będzie można ode mnie z firmy. Namiary podaję poniżej. Ostrzegam jednak, że firma leży na obrzeżach Krakowa. Nie jest blisko centrum i niezbyt łatwo do niej trafić.

F.B.P. Iryda

Ul. Godebskiego 55a

31-999 Kraków

tel. 0668 34 4444

 

W godzinach od 8 do 16 można Kalendarz odebrać bez wcześniejszego poinformowania mnie. Później proszę zadzwonić i umówić się tak, abym był. Może być nawet późno, tylko wcześniej muszę wiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie

Tiamat- Michał Żołnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, czyli w piątek o godzinie 19.00 będę przez 30 minut czekał na zapisanych na liście chętnych w Galerii Krakowskiej. Miejsce spotkania jest takie samo, ale dla formalności jeszcze raz napiszę

W GK na poziomie +1 jest Coffee Heaven. Nr lokalu 206. Jest tam w miarę spokojnie. Można go sobie znaleźć na infomatach rozmieszczonych w galerii lub poprosić ochroniarza o pomoc. Nie wiem, czy będę w samej knajpce, czy na ławce obok. Zależy od okoliczności przyrody. W celu zgrubnej identyfikacji, czy osoba odbierająca jest tą zapisaną na liście pozwolę sobie zapytać o np. podany na liście nr telefonu lub email.

Niestety nie mogę podwozić kalendarza do czyjegoś domu lub miejsca pracy. Po prostu nie mam na to czasu.

Niezależnie od tego praktycznie w każdej chwili odebrać Kalendarz będzie można ode mnie z firmy. Namiary podaję poniżej. Ostrzegam jednak, że firma leży na obrzeżach Krakowa. Nie jest blisko centrum i niezbyt łatwo do niej trafić. Ale zapraszam po Kalendarze równiez tam.

F.B.P. Iryda

Ul. Godebskiego 55a

31-999 Kraków

tel. 0668 34 4444

 

W godzinach od 8 do 16 można Kalendarz odebrać bez wcześniejszego poinformowania mnie od poniedziałku do piątku. W innych terminach też można ale proszę zadzwonić i umówić się tak, abym był. Może być nawet późno, tylko wcześniej muszę wiedzieć.

Pozdrawiam

Tiamat- Michał Żołnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.