Skocz do zawartości

Zasilacz - przejściówka z 12V na 15,16,18,19,20,22 i 24V


philips

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nie używaną przejściówkę zasilającą która z 12V robi 15, 16, 18, 19, 20, 22 lub 24V.

Kupiłem ja do zasilania montażu EM200 z 24V ale zmieniłem zdanie co do metody zasilania wiec sprzęt nie będzie potrzebny.

 

To co odróżnia tą przejściówkę od innych to to, że ma ona moc 120W czyli przy 24V wytrzymuje 5A ( inne tego typu rozwiązania teoretycznie nie dają rady Temmie która bierze 3,5A podczas skoków GOTO ).

 

W zestawie jest przejściówka oraz cała plejada wtyczek o różnych rozmiarach bolców oraz specjlana wtyczka do zasilania laptopów DELL.

Całe urządzenie wykonane jest bardzo solidnie. Nawet wymienne wtyczki budzą zaufanie ( nigdy tego typu rozwiązania mi sie nie podobały ) a bolve w nich są różnej średnicy dla uniemożliwienia pomyłki przy wkładaniu. Wtyczka na zapalniczkę oczwyście ma bezpiecznik. Jedyna wada to za mocno świecąca lampka LED...

 

Dokładniejszy opis jest na stronie dystrybutora: http://www.allegro.pl/item574587658_uniwer..._24v_f_vat.html

 

Cena 100zł + przesyłka.

 

IMG_9942.jpg IMG_9943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.