Skocz do zawartości

Wyprzedaż osprzętu - diagonale, okulary, adapter SCT


swinki

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na pozbycie sie nadwyzek sprzętu :D Zatem do sprzedania prawie wszystko ze zdjecia:

 

1. Nasadka kątowa (diagonal 90 stopni) 1.25 cala w pudełku z zaslepkami (zdj. star diagonal). Producent Celestron. Stan bardzo dobry - rysy na tulei od mocowania do teleskopu. Cena 80zl

2. Nasadka pryzmatyczna 90 stopni 1.25 cala. W pudełku, brak zaślepek . Producent Celestron (daje obraz nie odwrocony - swietna do obserwacji naziemnych, zdj. 90 erect image diagonal). Stan bardzo dobry - drobne rysy na tulei od mocowania do teleskopu. Cena 100z

3. Nasadka kątowa 90 stopni 1.25 cala Meade. Bez zaslepek - rysy na tulei do mocowania do teleskopu (zdj. Meade). Brak śrubki dokręcającej okular - wziąłem ją do czegoś innego, gwint standardowy wiec nie powinno byc problemu. Cena 60zl

4. Adapter 1,25 do teleskopów SCT (zdj. Celestron Visual Back). Pasuje do Celestron C5 Meade LX-10 i pewnie wszystkich innych teleskopów Schmidt Cassegrain z gwintem standardowym. Cena 50zl

5. Okular 2 cale Antares Erfle 32mm - dostalem z teleskopem. Stan zewnetrzny bardzo dobry, wyglada jak nowka. Pomiedzy field stopem a soczewka od strony teleskopu widac jakby brak wyczernienia - nie wiem czy odpadlo czy "ten typ tak ma". Cena 150zl.

6. Celestron plossl 32mm multicoated. Stan bardzo dobry. Komplet zaslepek. Jest to dokładnie Celestron Omni plossl 32mm tyle że w czarnej obudowie zamiast zielonkawej i bez napisu Omni (poza kolorem obudowy roznic sie nie dopatrzylem). Cena 90zl

7. Celestron plossl 9mm fully multi coated. Stan bardzo dobry. Komplet zaslepek. Cena 70zl

8. Celestron plossl 17mm multi coated. Stan bardzo dobry - dostalem go z C5 prawdopodobnie dziadek okularnik nawet go nie uzywal . Dwie rysy na chromowanej tulei. Wyglada na starszą serię (nie posiadają gumowej osłony ocznej) ale jest naprawdę fajny ma gwint ładnie wyczerniony i nie użyty. Brak zaslepek ale za to zakrecane pudelko meade Cena 60zl.

 

Sprzęt można odebrać osobiście 8-13 kwietnia w Legnicy (lub Wrocławiu).

Jeśli komuś bardzo zależy na czasie mogę wysłać z Anglii pocztą lotniczą (plossle 15zl za wysylke, diagonale 20zl, Antares 25zl , idzie kilka dni roboczych - rekord poczt 3 dni zwykle ok tygodnia).

roznosci.jpg

Edytowane przez swinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zwierzak_grubas
Czas na pozbycie sie nadwyzek sprzętu :D Zatem do sprzedania prawie wszystko ze zdjecia:

 

1. Nasadka kątowa (diagonal 90 stopni) 1.25 cala w pudełku z zaslepkami (zdj. star diagonal). Producent Celestron. Stan bardzo dobry - rysy na tulei od mocowania do teleskopu. Cena 80zl

2. Nasadka pryzmatyczna 90 stopni 1.25 cala. W pudełku, brak zaślepek . Producent Celestron (daje obraz nie odwrocony - swietna do obserwacji naziemnych, zdj. 90 erect image diagonal). Stan bardzo dobry - drobne rysy na tulei od mocowania do teleskopu. Cena 100z

3. Nasadka kątowa 90 stopni 1.25 cala Meade. Bez zaslepek - rysy na tulei do mocowania do teleskopu (zdj. Meade). Brak śrubki dokręcającej okular - wziąłem ją do czegoś innego, gwint standardowy wiec nie powinno byc problemu. Cena 60zl

4. Adapter 1,25 do teleskopów SCT (zdj. Celestron Visual Back). Pasuje do Celestron C5 Meade LX-10 i pewnie wszystkich innych teleskopów Schmidt Cassegrain z gwintem standardowym. Cena 50zl

5. Okular 2 cale Antares Erfle 32mm - dostalem z teleskopem. Stan zewnetrzny bardzo dobry, wyglada jak nowka. Pomiedzy field stopem a soczewka od strony teleskopu widac jakby brak wyczernienia - nie wiem czy odpadlo czy "ten typ tak ma". Cena 150zl.

6. Celestron plossl 32mm multicoated. Stan bardzo dobry. Komplet zaslepek. Jest to dokładnie Celestron Omni plossl 32mm tyle że w czarnej obudowie zamiast zielonkawej i bez napisu Omni (poza kolorem obudowy roznic sie nie dopatrzylem). Cena 90zl

7. Celestron plossl 9mm fully multi coated. Stan bardzo dobry. Komplet zaslepek. Cena 70zl

8. Celestron plossl 17mm multi coated. Stan bardzo dobry - dostalem go z C5 prawdopodobnie dziadek okularnik nawet go nie uzywal . Dwie rysy na chromowanej tulei. Wyglada na starszą serię (nie posiadają gumowej osłony ocznej) ale jest naprawdę fajny ma gwint ładnie wyczerniony i nie użyty. Brak zaslepek ale za to zakrecane pudelko meade Cena 60zl.

 

Sprzęt można odebrać osobiście 8-13 kwietnia w Legnicy (lub Wrocławiu).

Jeśli komuś bardzo zależy na czasie mogę wysłać z Anglii pocztą lotniczą (plossle 15zl za wysylke, diagonale 20zl, Antares 25zl , idzie kilka dni roboczych - rekord poczt 3 dni zwykle ok tygodnia).

 

 

witam -wstepnie rezerwuje erfla 2" reszta na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - Zapraszam do skorzystania z obniżek - potem wszystko idzie na ebay.

 

1. Nasadka kątowa 1.25 (nowa nasadka sky-watchera w DO kosztuje 89zl)

60zł plus wysyłka.

 

2. Nasadka pryzmatyczna 1.25

60zł plus wysyłka

 

3. Nasadka kątowa Meade 1.25.

35zł plus wysyłka

 

4. Adapter 1,25 do teleskopów SCT (zdj. Celestron Visual Back).

30zł plus wysyłka

 

6. Celestron plossl 32mm (w DO nowy Omni 32mm kosztuje 165zl)

80zl plus wysyłka

 

8. Celestron plossl 17mm multi coated. wyglada jak nówka (jedynie tutaj znalazłem dokładnie z tej serii 10mm http://www.telescopesplus.co.uk/moreinfo.p...sl_31.7mm/3602)

50zl plus wysyłka

 

Pozycje 5 i 7 nieaktualne

 

Okulary celestrona są porządnymi okularami, z pewnością lepszymi od tych dodawanych do synt bądź innych sprzedawanych na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje 3,5,6 nieaktualne.

 

Celestrom 9mm pozycja 7 jednak aktualna.

W związku z tym nowa lepsza cena 60zl plus wysyłka (co stanowi mniej niz pol ceny nowego - okular nie ma nawet roku).

 

Wysylka priorytetem kosztuje 10zl niezaleznie od ilosci kupionego sprzetu.

Edytowane przez swinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zwierzak_grubas

witam ponownie

Jeżeli pozycje 7 i 8 sprzedasz mi łącznie za 100zł to możesz dołączyć je do erfla 32mm który już wcześniej zakupiłem u ciebie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

Jeżeli pozycje 7 i 8 sprzedasz mi łącznie za 100zł to możesz dołączyć je do erfla 32mm który już wcześniej zakupiłem u ciebie

pozdrawiam

 

Ceny wszystkiego co wystawilem sa grubo ponizej lub w okolicach pol ceny nowego w sklepie w Polsce i taniej tym razem nie sprzedam - najwyzej zostawie sobie (np.PL 9 jest swietny jako okular parfokalny do LPI ).

Pozdrawiam

PS. Propozycje sklada sie raczej na PW.

Edytowane przez swinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter 4. nieaktualny.

Pozostały:

- Nasadka kątowa (diagonal) Celestrona 1.25 cala

50zl plus wysylka

- Celestron plossl 9mm fully multi coated - wygląda dokladnie jak celestron Omni tyle ze bez napisu omni i w czarnym a nie zielonkawym kolorze obudowy.

60zl plus wysylka

- Celestron plossl 17mm multi coated.

50zl plus wysylka

 

Ceny sa ostateczne - co nie pojdzie wedruje na ebay, gdyz wystawilem przedmioty tylko na tym forum. Zachecam do kupna gdyz wszystko jest w polowie ceny nowego sprzetu.

Okulary moge wyslac w kopercie babelkowej po 6zl sztuka listem poleconym - diagonal 8zl.

Paczka priorytetowa 10zl.

Pieniadze musza byc na koncie do 8-go (środa) kwietnia g. 16:00 (lece tylko z bagazem podrecznym) wysylka nastapi 9-go w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.