Skocz do zawartości

Akcesoria Tele Vue


Metatron

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Niedługo upragnione wakacje, a więc i upragniona wizyta w kraju :banan:

Zabieram ze sobą moje akcesoria, których nie używam i raczej już nie będę, dlatego Wam je oferuję:

 

Soczewka 2" Powermate 2x Tele Vue - 850zł - praktycznie jak nowa, używana była może dwa, trzy razy.

Okular Tele Vue Nagler 13mm typ 6 - 800zł - bardzo dobry stan

 

Akcesoria są jeszcze na 3 letniej gwarancji, były zakupiono około 2 lata temu

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o PW

Najważniejsze, w Polsce będę przebywał od 4 do 18 lipca 2009 :Beer: więc w tym czasie będę mógł wysłać akcesoria, jeżeli ktoś jest chętny

może rezerwować lub negocjować już od dziś.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

 

Jutro będę już w Polsce :banan:

Na dzień dzisiejszy została mi tylko Soczewka Barlowa 2" Powermate 2x Tele Vue - sprzedam ją za 800zł wraz z przesyłką

Nie wiem jeszcze co z okularem? interpol123 proszę o kontakt od jutra jestem dostępny pod nr 607921968

 

Tych, którzy są zainteresowani soczewką proszę o PW lecz jutro proszę się kontaktować już na podany wyżej numer.

 

Pozdrawiam

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie zmieniło - podtrzymuje rezerwację okularu

prześlij dane do przelewu na adres: interpol123@interia.pl

odezwę się w poniedziałek

 

pzdr

 

 

Witajcie

 

Jutro będę już w Polsce :banan:

Na dzień dzisiejszy została mi tylko Soczewka Barlowa 2" Powermate 2x Tele Vue - sprzedam ją za 800zł wraz z przesyłką

Nie wiem jeszcze co z okularem? interpol123 proszę o kontakt od jutra jestem dostępny pod nr 607921968

 

Tych, którzy są zainteresowani soczewką proszę o PW lecz jutro proszę się kontaktować już na podany wyżej numer.

 

Pozdrawiam

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.