Skocz do zawartości

[S] WO SWAN 40mm, kątówka SW 2'', SW EQ3-2


piters

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas i na mnie. W związku z planowaną przebudową sprzętu, wiążącą się z przeprowadzką oraz obroną dyplomu, wymagającą sporo nakładów finansowych muszę sprzedać cześć sprzętu:

1. WO SWAN 40mm w stanie bardzo dobrym. Idealnie nadaje się do ciemniejszych sprzętów. Pełen zestaw: kartonik, zaślepki. Cena 300,-

2. diagonal SW 2'' również w stanie bardzo dobrym, w środku kilka drobnych pyłków. Cena 150,-

3. montaż paralaktyczny SW EQ3-2. W zestawie statyw aluminiowy, dwie przeciwwagi 1,25 kg oraz 3,5 kg, praktycznie nowa lunetka biegunowa, cięgna mikroruchów oraz oryginalny doveital. Montaż ma już parę ładnych lat, ale dalej świetnie się spisuje. Chodzi bardzo płynnie. Nosi kilka nieznacznych śladów użytkowania w postaci nieznacznych rysek na montażu oraz pręcie przeciwwagi i kilku odprysków farby na samych przeciwwagach. Cena 520,-

4. obejmy SW 150 mm. W stanie bardzo dobrym, kiedyś używane z SW Mak 127mm na w.w. montażu póki nie miałem doveitalu. Cena 35,-

5. obiektyw Jupiter 37A 135 mm f3,5 radzieckiej produkcji. Stan dobry, optyka bez rys, w środku kilka drobnych pyłków bez widocznego wpływu na jakość zdjęć. Przysłona przymyka się tylko do f11. W zestawie zaślepki. Cena 40,-

Wszystkie pozycje wysyłam na własny koszt Pocztą Polską, bądź inną ustaloną przez Kupującego drogą na oddzielnych warunkach.

Wszystkie ceny do ewentualnej negocjacji, proszę o kontakt na PW, tel. 698244744, bądź gadu 8472033. Zdjęcia dołączę bliżej nocy bądź jutro rano.

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okular SWAN 40 mm SPRZEDANY.

Dalej dostępne:

1. Diagonal SW 2''. Cena 120,-

2. Montaż paralaktyczny SW EQ3-2. Cena 480,-

3. Obejmy SW 150 mm. Cena 30,-

4. Obiektyw Jupiter 37A 135 mm f3,5. Cena 35,-

Wszystkie pozycje wysyłam na własny koszt Pocztą Polską, bądź inną ustaloną przez Kupującego drogą na oddzielnych warunkach.

Pozdrawiwam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasadka sprzedana, dalej pozostają do wzięcia:

1. Montaż paralaktyczny SW EQ3-2 wraz z lunetką biegunową. Cena 480,-

2. Obejmy SW 150 mm. Cena 30,-

3. Obiektyw Jupiter 37A 135 mm f3,5. Cena 35,-

Wszystkie pozycje wysyłam na własny koszt Pocztą Polską, bądź inną ustaloną przez Kupującego drogą na oddzielnych warunkach.

Pozdrawiwam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

3. Obiektyw Jupiter 37A 135 mm f3,5. Cena 35,-

Wszystkie pozycje wysyłam na własny koszt Pocztą Polską, bądź inną ustaloną przez Kupującego drogą na oddzielnych warunkach.

Pozdrawiwam, Maciek

 

Poproszę Jupitera. Rozumiem gwint M42 ?

Daj namiary na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.