Skocz do zawartości

Hyperion 8mm - 200/1000 OTA


Verado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do zaoferowania okular Hyperion 8mm, kupiony ok rok temu w DO, wraz z pierścieniem dystansowym 28mm (Finetuning-Ring 28mm), oraz przejściówką M55mm (SP54/M55).

Optyka bez rys ani innych uszczerbków, na obudowie widnieje jedna mała kreseczka po śrubie mocującej od wyciągu 2".

Ogniskowe 25mm - 8mm - 5mm

 

 

P1080560.jpg P1080561.jpg P1080565.jpg

 

 

 

Cena za komplet 280zł + koszty przesyłki

 

Tubę optyczną Newtona SkyWatcher 200/1000, z ciernym wyciągiem, obejmami, szyną, redukcjami, szukaczem i zaślepkami.

 

Jestem jej drugim właścicielem, obejmy zostały częściowo wyfrezowane aby zmniejszyć ogólna wagę zestawu, jednak niedokładne ogradowanie spowodowało powstanie kilku rys w obrębie tylnej obejmy (widoczne na foto) obecnie ten problem został zlikwidowany, ślady po zaciskach na dovletail. Optyka w dobrym stanie, przez ok 2 lata mojego użytkowania nie była myta, myślę, że jeszcze go nie wymaga. Tuba posiada wentylator, podgrzewanie lustra zostało zdemontowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena 750 zł + koszty przesyłki

 

Mile widziany odbiór osobisty, w przypadku tuby jeśli chcecie wysyłkę to pisać jak.

Wysyłam za pobraniem, lub wpłata na konto, w obrębie ok 50km mogę podrzucić osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.