Skocz do zawartości

[S] Canon EOS 40D + EF-S 10-22mm


piters

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sprzedam jak w tytule, dobrze znane body Canon 40D (niemodyfikowany), kupiony w Niemczech, dobrze zadbany -- na body zaledwie 2 nieduże ryski. Aparat nigdy nie spadł. Przebieg aparatu ok. 15 000 klatek. Gwarancja niestety już się skończyła. W zestawie wszystko jak z fabryki: pudełko, zaślepki, pasek body, oryginalna bateria, ładowarka i kable, oraz wszystkie papiery. Zgubiła się niestety płyta ze sterownikami, ale aparat działa już pod WInXP bez sterowników. Na życzenie mogę nagrać na płytkę sterowniki z internetu.

Dodatkowo dokładam zapasową baterię zamiennik BP-511 3000 mAh i kartę CF 4GB firmy PQI.

Zapraszam do obejrzenia i testowania w Warszawie, preferuję oczywiście odbiór osobisty, ale możliwa jest wysyłka np. kurierem.

Cena 2100,- do negocjacji.

 

2. Obiektyw Canon EF-S 10-22mm f3.5-4.5 USM, w świetnym stanie zarówno technicznym jak i optycznym -- szkła bez rys i zadrapań. Kilka rysek na pokrywce, którą w wakacje 3 letni kuzyn upuścił na chodnik.

Daje niezwykle ostre i kontrastowe obrazy, a działa bardzo szybko.

A więc w zestawie: pudełko, zaślepki, papiery producenta. Do obiektywu dokładam wysokiej jakości filtr B+W UV F-PRO 77mm.

Zapraszam do obejrzenia i testowania w Warszawie, można z własnym body. Preferuję oczywiście odbiór osobisty, ale możliwa jest wysyłka np. kurierem.

Cena 2100,- do negocjacji.

 

Pozdrawiam, Maciek

P.S. Foto zestawu dołączę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie udało mi się wcześniej dodać zdjęć, co czynię teraz :) Obiektyw EF 28-105 f3,5-4,5 widoczny na zdjęciach nie jest dostępny i nie wchodzi w skład zestawu.

Zapomniałem wcześniej również napisać, że do obiektywu EFS 10-22 dołączona jest oryginalna osłonka przeciwsłoneczna.

Maciek

_MG_0016-1.jpg

_MG_0012-1.jpg

_MG_0007-1.jpg

_MG_9962-1.jpg

_MG_9964-1.jpg

Edytowane przez piters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.