Skocz do zawartości

Zestaw ED80+Vixen Porta


Gość polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość polaris

Mam do sprzedania zestaw typu "traveller":

 

- refraktor Sky-Watcher 80ED PRO z szukaczem 9x50 i wyciągiem Crayforda

- obejmy i dovetail

- kątówka 90o 2" z redukcją 1,25" William-Optics (clamping-ringi) z dorobioną w AK tuleją 2" typu jaskółczy ogon

- walizka aluminiowa

- montaż Vixen Porta Alt-AZ z wymienionymi cięgnami mikroruchów na elastyczne oraz wywierconymi w półeczce trzema otworami 1,25"

 

Czyli kompletny zestaw bez okularów. Stan bdb, praktycznie jak nowy, jedynie szukacz ma na obudowie ślady upadku oraz delikatnie ukruszoną soczewkę obiektywu przy samej krawędzi co nie ma wpływu na obraz.

 

Zestaw (oprócz kątówki) kupiłem w Teleskop-Service, czyli jestem pierwszym właścicielem (kątówki też).

 

Cena za całość - 2500 PLN.

Preferowany odbiór osobisty, ewentualnie mogę dowieźć sprzęt w okolicach Poznania (kilkanaście km).

 

Zdjęcia wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris

Ponieważ mam chętnego na Portę, istnieje możliwość kupna samej tuby z osprzętem. Rozbicie ceny ustalę na bieżąco jak będzie ktoś chętny na ED.

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie aktualna całość. Ceny raczej nie obniżę, bo sprzedaż ściśle łączy się z innym zakupem. Jak nie sprzedam, to zarzucę projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.