Skocz do zawartości

[Kupię] Montaż w dobrym stanie EQ3-2 a lepiej EQ-5.


daroslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam w przystępnej cenie używanych, lecz w pełni sprawnych montaży:

-eg3-2

-lepiej eq-5

 

Ale...

Ostatecznie, zakupię dobrą zębatkę od osi deklinacji do montażu "Astro 3" (od teleskopów skylux 70).

 

Nastawiony jestem na montaż eq-5, lecz liczę na cokolwiek dobrze działającego z serii eq3-2, eq-5 (szkoda mi nieba, pogodowo dość dostępnego i utęsknionego ostatnio a przez uwalony montaż astro3 klnę co dnia). Oj szkoda...

 

Ktoś ma na zbyciu montaż jak w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w przystępnej cenie używanych, lecz w pełni sprawnych montaży:

-eg3-2

-lepiej eq-5

 

Ale...

Ostatecznie, zakupię dobrą zębatkę od osi deklinacji do montażu "Astro 3" (od teleskopów skylux 70).

 

Nastawiony jestem na montaż eq-5, lecz liczę na cokolwiek dobrze działającego z serii eq3-2, eq-5 (szkoda mi nieba, pogodowo dość dostępnego i utęsknionego ostatnio a przez uwalony montaż astro3 klnę co dnia). Oj szkoda...

 

Ktoś ma na zbyciu montaż jak w temacie?

Ostatecznie mógłbym Ci sprzedać EQ5 ale cena dla mnie musi być atrakcyjna. Możemy szczegóły omawiać mailowo (myastro(malpka)vp(kropka)pl - na forum bywam nieregularnie.

pozdr

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.