Skocz do zawartości

Zakrycie w Poznaniu


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Łe no obowiązkowo, tylko kwesta gdzie. Bo obserwatorium na Słonecznej organizuje otwarty pokaz, ale czy to jest najlepsze miejsce??no ja tam swoją szkółkę postaram się zaprosić. Ale ja tak i tak nie z nimi :) . Chcą przyjdą, nie to nie- będą żałować do końca życia. 8)

Chwila? temat jest zakrycie w Poznaniu? to żart czy co :wink: :lol: .

 

[ Add: Sro Maj 26, 2004 19:20 ]

Ooo, tranzyt to rodzaj zakrycia :o . Nie wiedziałem. Co sorka, niech będzie w takim razie zakrycie w Poznaniu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, teraz na dniach wogóle jakoś mało na forum nowych postów...

Co do Poznania to owszem jest pokaz otwarty w obserwatorium, ale... no właśnie. Aż mnie gościara zatkała jak dzwoniłem. Spytałem o której otwieracie pokaz. A ta że o 7. :shock: łoł, nie za późno? :| :roll: . A czy pani wie, o której jest I kontakt- ona nic. To fajnie. Dajecie obserwatorom kilkanaście minut na przygotowanie się do najtrudniejszego momentu- I kontaktu.

Chyba ktoś z obserwatorium nieco nie pomyślał. Nie mówiąc już o rozwinięciu sprzętu, służby czasu itd. I dlatego tak myślę (ale to się jeszcze okaże) czy ekipa z Poznania (oczywiście z forum) będzie początek zjawiska obserwować z parku obserwatorium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I temat dalej ucichł bierzmy przykład z Chorzowskiej grupy która zorganizowała już sobie całkiem przyjemny zlot :!: :). Ustalmy gdzie, kiedy i o której godzinie trzeba zrobić wstępną listę uczestników i jazda :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro się czegoś dowiem o tym gdzie co w Poznaniu 8 czerwca. Dam jutro znać.

Dzisiaj rozmawialem z prezesem poznańskiego PTMA, też jeszcze niewiele wie. Jak jutro się dowiem mam też jemu przekazać.

Acha, jeśli będą chętni (a chyba będą) to pod koniec czerwca można zorganizować wyjazd do planetarium w Potarzycy. Jak są chętni można się zgłaszać. Musze powiedzieć prezesowi czy są czy nie ma. Bo podobno on to ma zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zawalenie pracą obowiązkową nie mogę się umówić z kolegami. W wolnej chwili będę lookał samotnie, ale duchowo łączę się z wszystkimi! Pozdrawiam! :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naszczęście zostaje w domu (wszystkie przedmioty mam już pozaliczane :):) i będę mógł w spokoju oglądać tranzyt. Przed chwilą skończyłem filtr ale niestety pogoda nie dopisuje do testów :( . Wznośmy modły by tylko pogoda dopisała :!: :!: .

A wszystkim którzy nie mają czasu życzę żeby... żeby go znaleźli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, właśnie, że prognozy mówią dobrze. Pogody na TVP nie słuchaj- oni takie pierdy podawają, że szkoda czasu na nich.

Polsat i TVN chyba najlepsze. Co najlepsze dzisiaj Polsat na środę zapowiada bezchmurnie. Kiedy TVP chmury i deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje poczatek przejscia jest o godz.7:06 a koniec o 13:12 akurat w tych godz siedze w budzie trzeba by się urwac :D:D:D albo klapa albo namówimy nauczycili żeby dali wolna lekcje na obserwacje ale wątpie :x

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje poczatek przejscia jest o godz.7:06 a koniec o 13:12 akurat w tych godz siedze w budzie trzeba by się urwac :D  :D  :D albo klapa albo namówimy nauczycili żeby dali wolna lekcje na obserwacje ale wątpie :x  

pozdro.

W takich skrajnych przypadkach albo nie przychodzi się do szkoły albo wychodzi z lekcji bez pytania... usprawiedliwienie mamy w 2 planecie od Słońca :salu: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się zakłada nauczycielowi kubeł śmieci na głowe  :D  :D  :D  :D  :D

 

Bez przesadu są granice :mrgreen:

Wystarczyło objaśnić nauczycielom co i jak, nie było problemow, rodzice napisali usprawiedliwieniai jestem do przodu o własne obserwacje :lol:

 

Pozdrowienia:

-Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.