Skocz do zawartości

Sprzedam montaż EQ3-2 + naped w RA + Lunetka Biegunowa


Kirien

Rekomendowane odpowiedzi

Komplet bardzo malo uzywany. Powod sprzedaży to kupno EQ6 :) Robilem na nim klatki po 30-40 sekund przy ustawieniu na polarną z użyciem lunetki. Lunetka jest praktycznie nowa - ma może z miesiąc. Napęd kupiony 2 miesiące temu. Montaz w stanie BDB, żadnych luzów czy zadrapań. Chodzi płynnie. Do napędu jest oryginalny koszyk na baterie + nowy żelowy akku o pojemności 4,5 Ah. Zdjęcia poniżej

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0023.jpg

DSC_0025.jpg

 

Na montażu przez kilka miesiecy używałem Refraktora 120/600 i współpracowało to bardzo dobrze jak na moje wymagania ;)

Oczywiście statyw w zestawie.

Cena za całość - 700 zł

600-204-110

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał być sprzedany w całości? Szkoda że nie miałem prawa "pierwokupu"

 

Builder, wiem i przepraszam, że od razu Ci nie powiedzialem. KOlega Citizen, napisał do mnie jeszcze wcześniej kiedy ogloszenia nie wywiesilem a jedynie przeczytalem oferte ze kupi napedy i lunetke. Na tamtą chwilę sie nie zdecydowal ale obiecalem pamietac o nim w pierwszej kolejności. Troche zgapiłem i wyszło niegrzecznie wiec przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.