Skocz do zawartości

XBOX 360 320GB


mietek2224

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z braku czasu na granie, na sprzedaż wystawiam XBOX 360 320 GB. Konsole kupilem jakos w listopadzie 2012 wiec wciaz jest na gwarancji. Stan jak nowy, no okurzona jest troche :yes:

W zestawie jest XBOX, sensor Kinect, joypad, okablowanie, eee gry czyli STAR WARS KINECT, KINECT ADVENTURES, Forza Horizon ( kupiona osobno ), oraz Star Wars Lego ( do pobrania z sieci, ja nie zassysałem tego gdyż niebylo i niema godnego neta na wsi :beee: . Mam wszystkie orygonalne opakowania. Jedyną wadą sprzetu jest kabel HDMI ( kupiony osobno, dedydowany do xboxa ). Wszystko dziala bez problemu lecz kostka na przewodzie gdzies chyba niestyka. Przewodu tego nieuzywalem (mam z PS3 drugi) ale dorzucam do kompletu (nowy jakos 25 zł). Cena za wszystko 750 zł. ( do negocjacji :yes: lub jezeli ktos chcialby sie zamienic za sprzet astro (mozliwa doplata z mojej strony) to czekam na propozycje (hmm moze sie sprecyzuje lekko :mr.green: mysle nad jakas tubą Newtona ~ 8") Gdyby ktos był zainteresowany zapraszam. Oczywiscie jest mozliwosc przeslania zdjec jak i rowniez test sprzetu (mieszkam w okolicach Ząbkowic Śląskich, Dolny Śląsk) Zainteresowanych prosze o kontakt na PW lub kom. 601414710.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.