Skocz do zawartości

[S] Zenit 12XP + Helios 44M-6 + dodatki


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprzedam aparat Zenit 12 Xp o numerach fabrycznych 89074596 z pełną dokumentacją oraz instrukcja a nawet styropianowym oryginalnym opakowaniem. Zenit był w zestawie z Heliosem 44M-4 ale wymieniłem go na 44M-6.
Aparat jest w sklepowym stanie jeżeli chodzi o stan techniczny. Diody odpowiadające za światłomierz również działają. Stan wizualny jest bardzo dobry, posiada dwa trzy niewielkie otarcia widoczne na zdjęciu. Obiektyw jest w stanie bardzo dobrym. Dodatkowo zestaw zawiera oryginalny pokrowiec który jeszcze pachnie/śmierdzi nowością, oraz oryginalny nie używany pasek Zenit z napisem po ang oraz z drugiej strony po rus. Gorąca stopka również jest sprawna, min sprawdzałem z swoim flashringiem MEIKE FC110. Czasomierz również działa. Tak samo działa gniazdo synchronizacji.

Cena jaka mnie interesuje za ten zestaw to 199zł z przesyłką po mojej stronie. NAPRAWDĘ WARTO. POLECAM.

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ::

http://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=35&t=29366

DSCF6243.JPG

DSCF6247.JPG

DSCF6248.JPG

DSCF6257.JPG

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.