Skocz do zawartości

[S] Newton 150/750 i montaż Astro/EQ3


talmk

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Newtonka 150/750 (brandowany Optisan), coś takiego jak to:
link
Kilka zdjęć tutaj:
link

Używałem go, modyfikowałem i wyszły takie zmiany:

- odchudzony i wyczerniony pająk
- wyczerniona welurem tuba
- wyczerniona i skrócona rura wyciągu (tak aby nie przesłaniała lustra przy max wsunięciu)
- dołożony micro, a nawet nanofocuser z "nastrojki" (przełożenie 1:36)
- okleina carbon dająca +10 do prestiżu icon_lol.gif

Tuba ma małe wgniecenie nie wpływające na obraz, przesadziłem z mocowaniem stopki mojego szukacza 60mm icon_smile.gif Sprzedaję z oryginalnym szukaczem 30mm.
Obejmy w komplecie. Lustro dla lepszego samopoczucia wypadałoby umyć, gdzieś będę miał resztkę płynu baadera - na życzenie do wykonania.

Cena 270zł + wysyłka


Do tego montaż paralaktyczny, różnie go zwali Astro3, EQ3:

- smar wymieniony na litowy
- jakiś czas temu wymienione podkładki
- przeróbka umożliwiająca wykorzystanie go jako azymutalny.
- wzmocniona oś rektascencji (tak aby trzymała się na solidnej stalowej nakrętce a nie gwincie w aluminiowej głowicy - chiński wymysł)

W komplecie oczywiście pokrętła mikroruchów, przeciwwaga i tacka. Zębatki w stanie bdb - zdjęcia.

Cena 270zł + wysyłka

Pytania, propozycje cenowe na PW, więcej i większe zdjęcia na email icon_smile.gif

DSCF6042.JPG

DSCF6045.JPG

DSCF6048.JPG

2014-01-29 17.17.14.jpg

2014-01-29 17.15.31.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wcinam, ale montaż Astro3 to klasa EQ2, a nie EQ3.

 

IMHO EQ2 jest jednak niższy od owego Astro, a tym EQ3 się zasugerowałem z któregoś forum, tak też jest przedstawiany w sklepach. Na pewno obaj się zgodzimy że nie jest to EQ3-2 :)

 

Ustalmy więc dla zainteresowanych że jest to Astro3 i wszyscy będą zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.