Skocz do zawartości

Synta 8'' dowóz Gdańsk-Toruń-Warszawa


jenck

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,


Sprzedam teleskop Synta 8''.

Optyka teleskopu w stanie bardzo dobrym, bez żadnych wad. Delikatnie przykurzone lustro główne - jak przy każdym teleskopie.

Mechanika teleskopu również w stanie bardzo dobrym. Dobson w osi azymutu jest łożyskowany i działa świetnie. Mechaniczne operacje przebiegają wzorcowo. Teleskop posiada drobne przyrysowania na tubusie nie wpływające negatywanie na cokolwiek.

Wyposażenie teleskopu to dwa standardowe okulary SP10mm oraz SP20mm, szukacz 6x30 oraz podstawowe przejściówki.


Gratis teleskop mogę podrzucić w okolice Gdańska oraz wszędzie na trasie Gdańsk - Toruń - Warszawa. Trasę Gdańsk-Warszawa mogę odpowiednio dopasowywać do zaintereswanych i jechać np. przez Malbork-Elbląg-Olsztyn(okolice). W grę wchodzą również miejscowości w okolicach Warszawy, a także okolice Bydgoszczy, Włocławek, Płock. Zależy mi na tej formie odbioru, ale nie odrzucam opcji wysyłki.

Odbiór osobisty na trasach wyznaczonych powyżej możliwy tylko w najbliższych dniach, tak więc zainteresowanych proszę o szybką odpowiedź.


Dla zainteresowanych mam też na sprzedaż za dodatkową opłatą: okular Super Plossl 6mm, filtry kolorowe GSO 2'' zielony i czerwony, filtr szary GSO 2'' 25%. Filtry kolorowe są prawie nowe, okular 6mm w stanie dobrym- filtr szary w stanie dobrym.


Cena: 790zł


Zdjęcia wstawię zaraz po powrocie do domu, jutro - pojutrze. Jednak wstępnych zainteresowanych zapraszam na PW już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.