Skocz do zawartości

sprzedam montaż EQ5 na statywie stalowym


michael99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż montaż do teleskopu astronomicznego firmy Sky-Watcher, klasy EQ5. Montaż ma udźwig 12kg, więc poradzi sobie z nawet potężnymi tubami 10". Do tego statyw stalowy zapewnia wysoką stabilność. Montaż nie posiada jednej przeciwwagi, która moim zdaniem była kompletnie niepotrzebna, a tylko obciążała całość. Montaż też nie posiada półeczki, ale ona mocno utrudniała posługiwanie się całym montażem. Oczywiście odliczyłem za to wszystko w cenie. Tutaj pełna specyfikacja: http://deltaoptical....r-eq5,d575.html Myślę, że cena 800zł jest bardzo dobra, licząc, że nowy kosztuje 1400zł (odejmuję 100zł za nową przeciwwagę i półeczkę, ale używkę można kupić za 30zł, ale trudno, niech stracę). Montaż bardzo dobrze pracuje, bez luzów, możliwość dobrego zastosowania do astrofotografii po dokupieniu napędu. Na głowicy jest kilka małych odprysków farby, nóżki statywu są trochę pordzewiałe. Ale za tą cenę to nic. Ponadto głowica ma wymienionych kilka śrub, gdyż oryginalne były za krótkie, a inne za słabe i się powyginały. Wszystko w pełni sprawne. Mogę też ewentualnie rozbić zestaw i sprzedać samą głowicę, albo sam statyw. Wtedy cena głowicy 550zł, a statywu 300zł. W zestawie taniej. Nie ma problemu z wysyłką, koszty pokrywa kupujący. Kontakt na maila, tutaj, albo przez podany telefon. Sprzedaję, ponieważ zupełnie zmieniam swoją koncepcje na temat astronomii i zmieniam zupełnie teleskop.

Pozdrawiam i zachęcam smile.png

DSCN9019.JPG

DSCN9020.JPG

DSCN9022.JPG

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.