Skocz do zawartości

sprzedam okular Sky-Watcher LER 25mm (nie kitowy!)


michael99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż okular produkcji Sky-Watchera o ogniskowej 25mm, znacznie lepszy niż zwyczajny okular kitowy (właśnie dlatego polecam bardzo osobą używającym ten właśnie okularek, niedużo dopłacicie, a obraz będzie o niebo lepszy!). Jest to okular z serii LER (albo LET, różnie piszą), bardzo ciężko dostać tą ogniskową w Polsce. Pole widzenia to bodajże 52 stopnie. Do tego regulowana muszla oczna, przez którą naprawdę bardzo dobrze się patrzy. Cena to 100zł. Nowy kosztuje ok. 180zł i naprawdę ciężko go dostać, więc myślę, że cena jest bardzo dobra. Stan idealny, jedynie trochę porysowana tulejka. Kontakt na maila: michal.kubi99@gmail.com , albo na PW, albo na telefon: 720 509 902. Polecam gorąco i pozdrawiam.

DSCN8948.JPG

DSCN8952.JPG

DSCN8955.JPG

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne! Odstąpię za 85zł z wliczoną wysyłką. To jest ten okular: http://www.amazon.de/Skywatcher-LET-Oku ... B004SHAA1A Cena w przeliczeniu to ok. 130zł + przesyłka z Niemiec, która nie kosztuje mało. Tak więc myślę, że się opłaca. Stan bardzo dobry, tylko trochę tulejka porysowana, optyka doskonały. Naprawdę jest to świetny okularek, szczególnie polecam posiadaczom Synty 8" (ja z takową używałem), znacznie lepszy od kitowca, a niewiele droższy! Do użytku jako okular do odnajdywania obiektów i do obserwacji dużych obszarów nieba, tak jak M42, czy M45. Super odsunięta źrenica wyjściowa (20mm), duża soczewka oczna, regulowana muszla oczna znacząco zwiększająca komfort obserwacji i niemałe pole wynoszące 50 stopni. Zapraszam i gorąco polecam icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz polecam, 80zł z wliczoną wysyłką. Jest to okular RKE z regulowaną muszlą oczną i świetnie zarysowaną diafragmą, znacznie lepiej niż np. w GSO SV 30mm. Ma też bardzo dobrą transmisję światła. A te dwie rzeczy to jak dla mnie praktycznie kluczowe znaczenie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.