Skocz do zawartości

montaż paralektyczny Bresser EXOS 2 GOTO


Jacek-D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam do sprzedania montaż paralaktyczny firmy Breeser model EXOS 2,wyposażony w system elektronicznego wyszukiwania i pozycjonowania obiektów GOTO.

Udzwig montażu to 13-14 kg, reszta specyfikacji znajduje się na stronie www.teleskopy.pl .

Napęd może być zasilany 8 bateriami (w zestawie) , poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej, lub za pomocą zasilacza sieciowego.

Bresser był używany bardzo sporadycznie ,głównie z przeznaczeniem na wyjazdy obserwacyjne tj. zloty astronomiczne , niestety z braku mojego czasu ciągle stał w pokoju.

Posiadam drugi teleskop który jest stacjonarnym i stoi pod kopułą C14 z CGE PRO , z niego staram się korzystać.

Powodem sprzedaży jest potencjalna wymiana na większy tj. NEQ6 GOTO SYNSCAN PRO.

Bresser był kupiony 20.02.2014 w firmie Astroclassic Tarnobrzeg za kwotę 2898,00 zł, paragon do wglądu jeżeli ktoś oczywiście sobie życzy :)

więc montaż jest jeszcze na gwarancji.

Cena sprzedaży jaka mnie interesuje to 2300,00 zł.

Poniżej zamieszczam aktualne zdjęcia, oczywiście cena obejmuje sam montaż bez teleskopu.

 

zainteresowanych proszę o kontakt na emaila jdubiel@vp.pl lub 506128238,

pozdrawiam Jacek Dubiel.

 

 

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.