Skocz do zawartości

Dremel Fortiflex i Dremel Trio


WilkFenris

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.


Do sprzedania mam dwa ciekawe narzędzia Dremel'a do prac precyzyjnych. U mnie były niewiele używane, a obecnie po prostu leżą i się marnują. Używałem ich do produkcji plansz i pionków do gier, głównie z drewna i rogu. Obecnie nie są mi już potrzebne, a poza tym mam jeszcze drugi komplet ;) Narzędzia w bardzo dobrym stanie technicznym i w 100% sprawne. Bardzo przydatne np. dla kogoś robiącego modele, makiety, zawieszki z kości czy drewna, rzeźby i milion innych rzeczy o których pewnie bym nie pomyślał (pewnie i w astro by się jakieś zastosowanie znalazło) :)


Do sprzedania trafia:


1) Dremel Fortiflex - profesjonalne narzędzie do prac precyzyjnych z niezliczoną ilością możliwych do użycia akcesoriów. W komplecie jest ich sporo, a można dokupić znacznie więcej w bardzo rozsądnych kwotach. Co bardzo ważne (i niezwykle wygodne), prędkość obrotu regulujemy pedałem nożnym. Dodatkowo dorzucam mocowany do blatu stojak o regulowanej wysokości.

Cena jaką proponuję to 850zł. Możliwa negocjacja ceny w rozsądnym zakresie.

(cena nowego waha się od 1150 do 1500zł zależy gdzie kupujemy i na jakich warunkach).


2) Dremel Trio - lekkie i uniwersalne narzędzie do cięcia (także po łukach) oraz frezowania. Bardzo przydatne przy pracy z drewnem i innymi relatywnie miękkimi materiałami np. z panelami czy sklejką. U mnie służyło do frezowania linii, czy otworów na piony w planszach do gier, ale zastosowań ma o wiele więcej i łatwo znajdziesz swoje własne.

Cena jaką proponuję to 280zł. Możliwa niewielka negocjacja ceny.

(cena nowego zaczyna się od około 450zł)


Przy zakupie w komplecie można uzyskać dodatkową zniżkę ;)

Wysyłka kurierem w cenie 20zł bez znaczenia, czy wysyłam pojedynczą sztukę, czy komplet.


Wszelkie pytania na PW.

Pozdrawiam

IMG_6827-1.jpg

IMG_6832-2.jpg

IMG_6833-3.jpg

IMG_6835-4.jpg

IMG_6837-5.jpg

IMG_6839-6.jpg

IMG_6840-7.jpg

IMG_6841-8.jpg

IMG_6843-9.jpg

IMG_6847-10.jpg

IMG_6848-11.jpg

IMG_6851-12.jpg

IMG_6852-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz kurka a ja ostatnio kupiłem dremmel seria 4000 tylko po to by na wałku to używać, ale nie ma tak wygodnej rączki i nie ma włącznika na stopkę, i to wielka wada.

 

a odnośnie futerka jakie ma futerko ta maszynka, bo rączka aluminiowa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też model z serii 4000 i powiem szczerze, że wałek w Fortiflex'ie jest przyjemniejszy do pracy, jakby bardziej elastyczny i lepiej się układa.

No i pedał który robi nie tylko za włącznik, ale także za regulację obrotów, to miodzio.

Wciskasz do dechy, to daje obrotów na maksa, ale równie dobrze może się obracać relatywnie powoli, jak tylko lekko wciśniesz pedał.

Przypomina to jazdę autem :) Czuć też większą moc pod stopą ;)

 

Jeżeli dobrze rozumiem, to pytasz o futerał, tudzież skrzynkę do Fortiflex'a?

Otóż producent takiego gadżetu nie przewiduje ;) Z natury rzeczy to urządzenie raczej stacjonarne, a nie do pracy w terenie więc skrzynka do przenoszenia nie jest przewidziana.

Całkiem zresztą słusznie, bo u mnie w garażu miał stałe miejsce przy blacie roboczym i nigdzie go nie woziłem ;)

Od tego mam Dremel'a 4000, który do sporadycznych prac jakie teraz wykonuję mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj moim zdaniem zrobili najlepiej jak mogli.

Zacisk przypomina te, jakie są w wiertarkach.

Średnica mocowania akcesoriów nie ma większego znaczenia (możesz użyć wszystkiego z przedziału od 0,3 do 4mm). Zaciskasz i gotowe :)

Płacisz za to nieco większymi rozmiarami i wagą, ale coś za coś.

Mi to zupełnie nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.