Skocz do zawartości

Sprzedam Tubę Sky-Watcher BKP 200/1000 F/5 z kompletem


dja.obserwator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie,sprzedam samą tubę koloru czarnego marki Sky-Watcher o średnicy lustra 200mm i długości tuby 1000mm o światłosile f/5. Wraz z tubą sprzedaję z obejmami i z szyną jak na zdjęciu widać. W zestawie szukacz 9x50,okulary GSO Super Plossl 6mm,Kellnery 25mm,10mm,soczewka Barlowa x2,adapter 2 cale.W budowany wyciąg Cryforda 2 cale. Lustro całe czyste,tuba bez rys i pęknięć! Ogólnie obserwacje prowadziłem latem 2 razy w miesiącu. Kolimacja tuby fabryczna,daje czyste jasne ostre obrazy. Większość teleskop stoi mi w pokoju jak na zdjęciach widać. Wysyłam oryginalnie zapakowany w pudle. Tuba z montażem była zakupiona 2011 roku w kwietniu w sklepie optycznym,tak więc gwarancja upłynęła. Wysyłam pocztą PACZKA24.


Tuba jest w dobrym stanie bez ukrytych wad.


Cena za tubę zestawem 700 złoty + 35 złoty koszt wysyłki PACZKA24. Nie wysyłam za pobraniem!


Zainteresowanych pisać na priv!


Widoczny montaż paralaktyczny sprzedany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.