Skocz do zawartości

[S] Laptop Lenovo G 50-45 gwarancja


pyrek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na sprzedaż laptopa Lenovo G 50-45 kupionego w sklepie internetowym x-kom, 12 lutego 2015roku. Laptop na gwarancji do 12 lutego 2017r. Laptop w pełni sprawny, normalne ślady użytkowania, matryca czysta. Posiadam oryginalne pudełko papiery płytę ect. Sprzedaję laptop czysty bez systemu.

Jedyna rzecz o której trzeba wspomnieć to naprawiana końcówka kabla zasilacza. Po prostu przewody w kablu się pozaginały i przerwały przez co nie można było ładować laptopa. Kabel został przecięty i na nowo połączone kable, wszystko zabezpieczone i zaizolowane koszulką termokurczliwą. Wszystko pokażę na zdjęciach. Laptop kupiony w konfiguracji 4gb ram, dodałem drugie tyle.

Specyfikacja:
Laptop 15,6 " rozdzielczość HD
Procesor: AMD A6 6310 4X1,8Ghz (turbo 2,4Ghz)
Grafika: Zintegrowana AMD R4, oraz dedykowana AMD R5 M230 (to samo co R5 M330). Po zainstalowaniu nowych sterowników od producenta grafika zostanie przemianowana na AMD HD 8500M.
Pamięć RAM: 8GB
Dysk HDD: 500GB
Napęd optyczny DVD

Jeżeli chodzi o wydajność komputer bez trudu obsługuje takie tytuły jak Rome 2 total war, world of tanks klient hd, world of warships klient hd, na średnich ustawieniach 30 40 klatek na sekundę.


Cena jaka mnie interesuje biorąc pod uwagę ceny nowego laptopa oraz fakt, naprawianego kabla zasilającego to 1100zł z przesyłką po mojej stronie.

Zdjęcia wieczorem. Gorąco zachęcam.

IMG_2073.JPG

IMG_2074.JPG

IMG_2076.JPG

IMG_2078.JPG

IMG_2080.JPG

IMG_2090.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.