Skocz do zawartości

Filtry Baader RGB CCD, Ładowarka Eneloop BC-MQR06


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Na sprzedaż mam:

 

1. Dwie nowe ładowarki Sanyo Eneloop BC-MQR06. Bardzo fajne mikroprocesorowe ładowarki na aku AA i AAA, sprzedaję ponieważ mam już dwie inne. Cena 15 zł za sztukę + wysyłka 14 zł kurierem, ewentualnie jakaś tania wysyłka inpostem.

 

2. Filtry Baader RGB CCD - wersja profesjonalna (ta za 959 parę zł w Delcie). Filtry użyte praktycznie 5 razy, stan jest idealny, sklepowy. Są chyba jeszcze na gwarancji, kupiłem je rok temu. Dziadoska pogoda i czasowa widoczność planet spowodowały, że głównie leżały w szafie. Nowy filtr w sklepie kosztuje 279 zł za sztukę co razem za 3 sztuki daje 837 zł. Ja proponuję 637 zł + wysyłka kurierem 14 zł lub w kopercie 8 zł ale to chyba zbyt ryzykowne?

 

Zdjęcia mogę zrobić na życzenie. Sprzęt jest w idealnym stanie tak wiec nie ma sensu robić fotek, wygląda jak prosto ze sklepu.

 

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.