Skocz do zawartości

Ludziska ruszcie się!!! - mały zlocik się szykuje!!!


Gość Paweł Schmidt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Schmidt

UWAGA!!!

Nieoficjalny zlot obserwacyjny!!!

 

Wraz z Pitrkiem doszliśmy do wniosku że trzeba się w końcu ruszyć i akurat nadarza się pikna okazja w noc z 11 na 12 Grudnia, myślimy o wyjeździe na Kudłacze więc będzie co oglądać. Kto chętny? Oczywiście Ludziska spoza "rejonu katowickiego" też są mile widziani-zapraszamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdziliście już że macie wolne schronisko bo w weekendy są tam często imprezy masowe jak rocznice, Barburki, Andrzejki czy imieniny, jakby co grupa Krakowska przy dobrej pogodzie chetnie się w kilka osób grzecznościowo przyłączy :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z doświadczenia:

 

jak nie masz własnego transportu to musisz się do kogoś podpiąć :lol:

i pilnować (wziąźć od "ofiary" wszystkie możliwe nr telefonów i nr buta :mrgreen: )

 

męczyć go telefonami z rosnąca w miarę zbliżania się terminu wyjazdu częstotliwością :wink:

 

wszelkie ustalenia godzin traktować z 4 razy wiekszą tolerancją niż

"studencki kwadrans" :lol:

 

zaraz po dotarciu na miejsce załatwić sobie "pokój" i klucz na sznurek na szyję

:buahaha:

Paweł pozdrawiam :Beer:

 

ale poza tym jest

 

SUPER :Cheers:

 

p.s.

 

Witaj na Forum

:Kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

Zlot odwołany!!!

 

Mili Państwo Kudłaczowie se że tak powiem: raczyli nas wreszcie poinformować iż schronisko w ten weekend jest zamknięte z powodu remontu i oczywiście o owym remoncie we Wtorek nic jeszcze nie było wiadomo... :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Serdecznie Wszystkich przepraszamy!!!

 

Prosimy o ewentualne propozycje innego miejsca na lookanko:)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Oj Pawle coś kręcisz :roll: bo przed chwilą dzwoniłem na Kudłacze:

 

Po pierwsze nie ma żadnego remontu :shock:

 

Po drugie Pani Marysia Kudłaczowa powiedziała mi że to Wy zrezygnowaliście :|

 

A po trzecie nieładnie tak publicznie mówić nieprawdę.

 

Przeprosiłem Ją w waszym imieniu i żeby mi się to więcej nie powtórzyło :noughty:, proszę się więcej nie powoływać na mnie przy organizacji zlotów na Kudłaczach , organizacja zlotu to trochę pracy i pewna odpowiedzialność o której jak widzę nie macie jeszcze zielonego pojęcia, będę z kolegami z grupą krakowską i możecie do nas dołączyć z soboty na niedzielę po 18h jeśli ktoś ma oczywiście ochotę bo za uszy nikogo na siłę ciągnąć nie będę :salu:

 

Całe schronisko jest wolne i praktycznie tylko do naszej dyspozycji :salu:

Oczekuję wyjaśnień i sprostowania bo to pomówienie rzuca cień na gościnność i dobre obyczaje Państwa Kudłaczy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt

Proszę Pana nie chciał bym tu wszczynać żadnych konfliktów... to pierwsza sprawa...

 

Druga jest taka że dostałem całkowicie inne info niż Pan, myśmy na pewno nie zrezygnowali

 

:? . Nie wiem skąd ta zbieżność informacji ale to nie moja wina :| napisałem co mi powiedzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Chłopcy, załatwcie to między sobą i mamy sprawę zamknietą i z głowy ale prosze na przyszłośc o trochę więcej odpowiedzialności za organizowanie zlotów :salu:

Zapraszam nadal z soboty na niedzielę na Kudłacze, na kogo konkretnie mogę liczyć :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Schmidt
No to już lepiej godocie  :lol:  :lol:  :lol:

 

:razz:

 

Bardzo się cieszę, że już wszystko jasne... Ale problem taki mały mam... Gdzie są Kudłacze?? (młody jestem i głupi, więc wybaczcie... ale bardzo chciałbym przyjechać...)

 

Zapraszamy!!!

:Cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.