Skocz do zawartości

Słońce - Moje pierwsze fotki!


Mariusz.K

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sądziłem ze forum jest po to by pomagać i doradzać  :roll:  pewnie mi sie coś przesłyszało....

 

No ja do dziś tak twierdziłem ,a teraz to twierdze ze to forum schodzi na psy :Cry: :evil:

 

Forum jest takie jakim tworzą go swoimi POSTAMI użytkownicy

i tyle

:salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Mariuszu, swoje pierwszw foty o znaczeniu kultowym już zamieściłeś i teraz oczekujemy tylko wybranych i coraz lepszych, to cię rozwinie estetycznie i duchowo a nam da odetchnać od przeciętności i szarości dnia codziennego. Uszy do góry, jutro zrobisz lepsze choćby ze statywu tylko oddal sie od domu z aparatem i statywemi spoza zasiegu tych lamp sodowych, nie bój się, noc nie gryzie ale poproś tatę o czuwanie bo nie wszędzie jest teraz bezpiecznie :roll: :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sądziłem ze forum jest po to by pomagać i doradzać  :roll:  pewnie mi sie coś przesłyszało....

 

No ja do dziś tak twierdziłem ,a teraz to twierdze ze to forum schodzi na psy :Cry: :evil:

 

Forum jest takie jakim tworzą go swoimi POSTAMI użytkownicy

i tyle

:salu:

 

No właśnie zaczynają użytkownicy tworzyć forum krytykujące młodych ludzi ( ich foto ) ,a nie pomagać im w rozwijaniu ich dalszej drogi w tej dziedzinie :salu:

P.S. To stwierdzenie " ze forum schodzi na psy" nie ma na celu nikogo obrazic ( to tylko tak na marginesie bo to stwierdzenie może zostać różnie odebrane ) :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu, swoje pierwszw foty o znaczeniu kultowym już zamieściłeś i teraz oczekujemy tylko wybranych i coraz lepszych, to cię rozwinie estetycznie i duchowo a nam da odetchnać od przeciętności i szarości dnia codziennego. Uszy do góry, jutro zrobisz lepsze choćby ze statywu tylko oddal sie od domu z aparatem i statywemi spoza zasiegu tych lamp sodowych, nie bój się, noc nie gryzie ale poproś tatę o czuwanie bo nie wszędzie jest teraz bezpiecznie  :roll:   :salu:

Mariuszu, swoje pierwszw foty o znaczeniu kultowym już zamieściłeś i teraz oczekujemy tylko wybranych i coraz lepszych, to cię rozwinie estetycznie i duchowo a nam da odetchnać od przeciętności i szarości dnia codziennego. Uszy do góry, jutro zrobisz lepsze choćby ze statywu tylko oddal sie od domu z aparatem i statywemi spoza zasiegu tych lamp sodowych, nie bój się, noc nie gryzie ale poproś tatę o czuwanie bo nie wszędzie jest teraz bezpiecznie!

PODPISUJĘ SIĘ OBIEMA RENCAMY!!!

I jak coś WYBRANEGO zapodasz to z parametrami!!!!! Skąd, jak, czym i co nastawiłeś!

 

Do zobaczenia .... za jakiś czas :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.