Skocz do zawartości

Powitanie


zayzik

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt byliśmy w Jodłowie, ale to był zlot astro-rodzinny (żony, dzieci, psy te sprawy). Niektórzy się już obrazili, więc nie jesteś pierwszy 8). Jak będziemy jechać w Kotlinę to Cię zawiadomimy. Może wpadniesz kiedyś do Wrocławia, daleko w końcu nie masz. Nas jest kilku aktywnych obserwatorów. Możesz być kolejnym. Spotykamy się u Piotra Z. więc z nim się kontaktuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Skodę Pick-up to też mi grill wejdzie i nie tylko

Niestety ;D ;D ;D żony nie wezmę bo codziennie wieczorem zamyka lokal :( :( :(............tak...spotkało mnie to szczęście i mamy taki przybytek.

Zapraszam miłośników chmielu jakby ktoś był w Opolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by the way zbieram na arktura, nie ma to tamto...

 

HE, he :) pod koniec miesiąca odbieram bestię od Januszka ;D

 

Stawiam wniosek, żeby góry przenieść co najniej do środkowej POlski, albo w ogóle niech sobie stoją przy Mazurach!!!! Ja po prostu nie mogę czytać o zlotach na południu :( :'( :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by the way zbieram na arktura, nie ma to tamto...

 

HE, he :) pod koniec miesiąca odbieram bestię od Januszka ;D

 

Stawiam wniosek, żeby góry przenieść co najniej do środkowej POlski, albo w ogóle niech sobie stoją przy Mazurach!!!! Ja po prostu nie mogę czytać o zlotach na południu :( :'( :-

 

 

jak juz bedziesz mial tego bansyte to prosze opisz swoje wrazenia i wogole jakosc wykonania i takie tam pierdoly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam wniosek, żeby góry przenieść co najniej do środkowej POlski, albo w ogóle niech sobie stoją przy Mazurach!!!! Ja po prostu nie mogę czytać o zlotach na południu :( :'( :-

Kończ Waść z czytaniem i przyjeżdżaj na następny zlot. Tym bardziej, że będziesz miał do Borucina bliżej niż w góry :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz bedziesz mial tego bansyte to prosze opisz swoje wrazenia i wogole jakosc wykonania i takie tam pierdoly...

 

MUSOWO!!! Obserwowałem kiedyś przez Tała 120 (i jeszcze nie raz będę), więc różnica powinna ;D być olbrzymia! Na miejscu kupię okularki + redukcje, etc. i zaczną się boje!

 

Kończ Waść z czytaniem i przyjeżdżaj na następny zlot. Tym bardziej, że będziesz miał do Borucina bliżej niż w góry :))))

 

Borucin to na południe od Raciborza? Koło Krzanowic? Zależy kiedy...jak podczas urlopu to jest OK (koniec lipca-pocz.sierpnia; koniec września-pocz.października...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.