Skocz do zawartości

Wyprzedaż Marvaza


Marvaz

Rekomendowane odpowiedzi

Reaktywując:

 

1. Teleskop Newton made in Astrokrak ANTARES 230/1200 , wygląda tak jak poniżej

 

Bardzo solidnie i estetycznie wykonany, waga samej tuby 17kg, a całość około 30kg, więc skutecznie potrafi stawić opór niemiłym, antyobserwacyjnym wiatrom, a i schować się za niego można skutecznie... ;)

Posiada "dużą" lunetkę celowniczą o średnicy 60mm z wymiennymi okularami w standartach 1,25' i 2'.

Podstawa Dobsa solidna z możliwością regulacji docisku, chodzi płynnie bez zbędnych luzów.

Teleskop "skolimowany w punkt" :D, daje świetne obrazy DeSów i dorównuje słynnej Synci w obrazach Planet, a konkretnie namiętnie łupanego ostatnimi czasy Saturna - moje ulubione powiększenie 200x przy którym w ortoskopie 6mm pięknie uwidacznia się Cassini, "woalkowatość" pierścieni zewnętrznych jak i czapka na globie!

Jest to teleskop raczej stacjonarny choć mnie zdaża się używać go czasami jako trawlerka ;D

Stan idealny jeszcze na gwarancji.

Cena 1900,- PLN

Sprzedaje bo plany sprzętowe zmieniły diametralnie... ::)

 

2. Lornetka Bresser 15x60 za 300PLN.

 

Kontakt telefoniczny 503 096 905 - nie zawsze jestem uchwytny proszę się nie zrażać...

mar02.jpg

 

mar01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.