Skocz do zawartości

czy mogę ogladac planety przez f5


Gość ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba udzielił odpowiedzi konkretnej i szczegółowej - ja miałem na myśli wersja bardzo uproszczoną  :Beer:

 

Kuba, pomiędzy ciemnymi pasami SEB i NEB, dokładnie pośrodku strefy EZ o której piszesz, że nie jest pasem, jest jeszcze EB który tłumaczy się jako PAS równikowy. Czyli jednak trzeci pas - co by nie było, że nie jestem w temacie  :szczerbaty:

 

Hehe, nigdy w to nie wątpiłem i wiem, że użyłeś swego rodzaju skrótu :) A EB owszem teoretycznie jest, ale występuje on rzadko i jakoś nie przypominam sobie, żebym go obserwował kiedyś <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.