Skocz do zawartości

kamerka, statyw i piloty


ZbyT

Rekomendowane odpowiedzi

w związku ze zmianą planów dotyczących budowy sprzętu astro na sprzedaż idą następujące elementy

 

1. statyw aluminiowy od EQ3-2. Lekki i dość sztywny. Nadaje się pod niewielki teleskop lub lornetkę. Ma kilka rysek i wgnieceń ale jest sprawny, nic nie jest złamane czy urwane. Brak tacki na okulary (nie wiem nawet czy była bo taki kupiłem)

cena 120 zł + przesyłka

 

2. kamerka MS Lifecam Cinema HD. Kolorowa webkamerka przerobiona by można było ją włożyć do wyciągu i używać z teleskopem. Użyta może z 5 razy. Okazała się za szybka dla mojego starego laptopa i dlatego nie była używana. Leży od dawna więc czas przekazać komuś innemu

cena 120 zł + przesyłka

 

3. pilot MEADE Autostar #497. Na jego bazie można zbudować montaż lub platformę fotograficzną z GOTO. Potrafi obsługiwać montaże paralaktyczne i azymutalne, ma możliwość programowania dowolnego przełożenia itd. W komplecie oryginalny kabelek do programowania. Brak czerwonej szybki do latarki

cena 200 zł + przesyłka

 

4. pilot MEADE AUTOSTAR #494. Posiada niemal identyczne funkcje jak #497 ale brak mu PEC i ma uproszczoną klawiaturę. Kabelka do programowania nie mam

cena 150zł + przesyłka

 

5. pilot MEADE do sterowania silnikami DS i fokuserem. Prosty pilot bez GOTO. Może się przydać jako awaryjny

cena 50zł + przesyłka

 

6. silniki MEADE DS do napędzania montaży. Pracują w połączeniu z którymś z powyższych pilotów. Wystarczy dorobić sprzęgła do posiadanego montażu, koziołka lub platformy i gotowe. Mam 4 takie silniki czyli można zbudować 2 pełne zestawy GOTO. Są używane więc przekładnie mogą wykazywać ślady zużycia ale elektronika jest sprawna

cena za sztukę 30zł + przesyłka

 

7. panel MEADE "computer control". Do tego panelu podłączamy silniki, pilota i zasilanie. Dostępne 2 sztuki

cena za sztukę 20zł + przesyłka

 

8. kamerka internetowa Logitech HD 270. Do astro nie bardzo się nadaje ale do Skype jest OK

cena 30 zł + przesyłka

 

mam też kilka sprzęgieł do EQ3-2 i EQ5. Dołożę do silników DS gratis

 

zdjęcia robione wieczorem komórką więc jakość nie powala ;)

 

statyw1.jpg statyw2.jpg piloty1.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli znajdzie się chętny to piloty z silnikami sprzedam cały komplet wystarczający do budowy 2 zestawów GOTO 400 zł

 

dorzucam kolejną pozycję dla ATM-owców

 

9. ogniwa Peltiera o mocy 60W z wentylatorami od kart graficznych. Wentylatory są trochę za małe dla odprowadzenia pełnej mocy ale dla chłodzenia kamerki wystarczą. Ogniwa są nowe. Mam 2 sztuki

cena za sztukę 30 zł + przesyłka

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kamerka aktualna

z okazji zbliżającego się Mikołaja obniżka cen :)

statyw aluminiowy 100 zł + przesyłka

kamerka MS Lifecam Cinema 100 zł + przesyłka

kamerka Logitech 20 zł + przesyłka

 

koszt przesyłki kurierskiej 17 zł

wysyłka pocztą priorytetem 11 zł za kamerki, a statyw lepiej wysłać kurierem

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pozostał statyw za 100 zł i ogniwo Peltiera za 30 zł

zostały mi jeszcze czujniki temperatury DS18B20 w hermetycznej obudowie z kablem 1m. Będę zamawiał kolejną partię więc odstąpię kilka "pilnie potrzebującym" za 7 zł. Nie wiem ile dokładnie kosztuje przesyłka listem ale chyba około 5 zł czyli wyjdzie jakieś 12 zł za czujnik z przesyłką

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
pozostał statyw za 100 zł i ogniwo Peltiera za 30 zł

zostały mi jeszcze czujniki temperatury DS18B20 w hermetycznej obudowie z kablem 1m. Będę zamawiał kolejną partię więc odstąpię kilka "pilnie potrzebującym" za 7 zł. Nie wiem ile dokładnie kosztuje przesyłka listem ale chyba około 5 zł czyli wyjdzie jakieś 12 zł za czujnik z przesyłką

 

pozdrawiam

 

Statyw wciąż aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.