Jump to content

mirekk

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

mirekk last won the day on June 17

mirekk had the most liked content!

Community Reputation

1353 Excellent

3 Followers

About mirekk

 • Rank
  Altair

Recent Profile Visitors

3050 profile views
 1. Ja też nie wiem ale jak coś to Franc ma Kamele . A na poważnie to ta fotografia jest najwyższej klasy. Od razu człowiek ma gwiazdki w oczach. Gratulacje za efekt!
 2. W podczerwieni wygląda niesamowicie!!!
 3. Fajne artykuły na Astrofan. Będzie co poczytać. Nie znałem tej strony.
 4. Kolejne "zdjęcie dnia" dla @Tayson. Kolega trzyma klasę! Gratulacje! https://www.astrobin.com/ej42z8/
 5. Lubię prace @Marvaz ale zgodzę się z powyższymi wypowiedziami że trzeba lepiej pomieszać kolory. Oto co mi kiedyś wyszło (poniżej). Materiału masz dużo a i opis bardzo fajny. Spróbuj powalczyć.
 6. Przydała by się fotka
 7. No właśnie o gwiazdach czytać! A nie przesłuchanie @Lili chemik tu urządzać .
 8. Piękne! Ktoś się podejmie opisu? Ciekawią mnie obiekty poniżej M8.
 9. Nie wiem dlaczego tak długo praktycznie marzyłem o z fotografowaniu tego obiektu. Widząc pierwszą 4 minutową klatkę aż podskoczyłem w fotelu. Myślę że najsłynniejsze zdjęcie hubbla miało tu swój spory udział i nawet cieszę się że przy tej ogniskowej się doczekałem. Co roku czatowałem na ten obiekt ale za każdym razem przegapiłem lub nie było okazji go "dorwać".
 10. Cześć. Obiekty strzelca, w szczególności 4 x emki - M16, M17, M8, M20 zawsze zajmowały u mnie specjalne miejsce w mojej hierarchii obiektów do fotografowania. Niestety, historia mojego fotografowania całkowicie tego nie potwierdza, bo bardzo rzadko udawało mi się skierować tam teleskop i posiadam tylko po jednym zdjęciu każdego obiektu i to dodatkowo z dość wczesnych etapów mojego hobby. Często wiosenna pogoda, zaświetlenie u mnie południowego nieba czy białe noce nie pozwalały na focenie tych obiektów. Poprzedni M16 popełniłem 4 lata temu w bardzo krótkiej sesji w plenerze skróconej przez wyp
 11. Po każdej waszej obróbce widać że materiał dobry. Ładne gwiazdki.
 12. Cudo. 16" i 3,2m - marzenie. Jak uciągnąć taką ogniskową??? Zdjęcie bardzo mi się podoba. Sam detal powala po podłodze. Kolory bardzo przyjemne.
 13. Ładne bliźniaki . Klasa!
 14. Też ładnie . Teraz zdjęcie jest mocno podobne do twojego Wall'a. Każdy ma swoją kolorystykę i jak by nie robił to zawsze przybliża się do swojej wizji. Ja akurat staram się wywalczyć jak najwięcej kolorów i przejść. No ale wiadomo czasami różnie to wychodzi .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.