Jump to content

Edgens

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2420
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

286 Good

About Edgens

 • Rank
  Krzysztof_P
 • Birthday 03/02/1975

Kontakt

 • Strona WWW
  krzysztofp9@op.pl
 • Facebook / Messenger
  Krzysztof Pawlik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  KRAKÓW
 • Zainteresowania
  ASTRONOMIA , OPTYKA INSTRUMENTALNA , Technika , Astronautyka , Przyroda , BHP.
 • Sprzęt astronomiczny
  W domu:Intes Maksutov MK 203/2030mm F10 DE LUX.Mak Intes ALTER M500 127/1270mm F10. Montaże SW AZEQ5 GO-TO i SW AZ GTI , Lorneta Fujijon FMT-SX 10X50 , SolarMax 60/BF10 , Nasadka BINO SOLIGOR , Obserwatorium Roll-OFF i w nim sprzęt:APO-ED APM 6" , SCT 11" , Newton i masa filtrów i szkliwa.

Recent Profile Visitors

5814 profile views
 1. Witajcie. Mam na zbyciu następujące akcesoria: 1.Dwa nowe zamknięte oryginalnie w tekturowych tubach plakaty M42 HST o wymiarach 60X90cm w cenie 55zł z wliczonym kosztem przesyłki. 2.Dwie czarne pary obejm pod Guidery.Obejmy nowe nie używane produkcji AK wraz ze śrubami z plastikowymi końcówkami , średnica wewnętrzna 110mm w cenie 65zł za parę z wliczonym kosztem przesyłki. 3.Trzy mniejsze czarne torby w cenie po 50zł z wliczonym kosztem przesyłki. Torby mają mniej więcej takie wymiary: 1.11X100cm. 2.11X11X80cm. 3.11X82. 4.Dwa komplety nowych nie używanych białych obejm SW
 2. Aktualne. Polecam do: Maków , SCT , Cassegrainów DK , itp. Pozdrawiam Krzysztof. _________________ Obserwatorium Roll-Off i Sprzęt: APO-ED Refraktory , SCT-ki , NEWTON-y , MAKI INTESA , MAK ORION DE LUX OMC 200 F20 , SolarMax60 II , BF10.Serdecznie Zapraszamy. Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza. Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
 3. Witajcie. To taki S-Plossl MEADE 56mm Japan 2" jak w linku poniżej. Obniżam cenę na 520zł z wliczonym kosztem przesyłki , ewentualnie dołożę zakręcony plastikowy słoik na okular za dodatkowe 30zł. https://www.cloudynights.com/classified ... -in-japan/ Są obydwie zaślepki.Nie posiadam oryginalnego pudełka , tak zakupiłem okular w USA na CN jakiś czas temu. Okular posiada wygrawerowany napis Japan.A jego jakość optyczna jest wyższa niż aktualnie produkowanych podobnych Plossli MEADE 56mm 2" na Taiwanie czy w Chinach. Jakość obrazów , coś jak TV PLossl 55mm 2". Pozdrawiam Krzyszto
 4. Witajcie. Redukcje sprzętowe: Sprzedam bardzo dobry okular S-Plossla Japan 56mm , 2" , 52*. Zachodnie ceny na CN czy Astromart to średnio od 140$-180$ w zależności od stanu szkiełka. Okular ściągnięty jakiś czas temu z USA.To rarytas trudno dostępny a jak już się pojawi to i szybko znikający z amerykańskich giełd CN i Astromart. Cena 620zł z wliczonym kosztem przesyłki , są dwie zaślepki , możliwość zakupu plastikowego dużego zakręcanego słoika za dodatkową kwotę 30zł. Fotki zainteresowanym wyślę na podany numer telefonu. Kontakt PW. Sprzedawany okular to nie aktualnie produkow
 5. Cześć. Kolega ma taką tubkę 200/800mm F4 na zbyciu tylko z wyciągiem WO 2"/1,25" z 1:10. Marka Soligor , są obejmy i jakiś kitowy plastikowy szukacz oraz dekiel na OTA , dovetail.Pająk od LW jest trój ramienny. Mogę dopytać kolegi o cenę i wysłać ci na dniach zdjęcia. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 6. Cześć. Posiadam nowe obejmy do Guidera , produkcja Astrokrak. Gdybyś był zainteresowany to są w ogłoszeniu na Astromaniaku , dwa nowe komplety. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 7. Cześć. Mam na zbyciu bodajże Astrodon 1,25" 6nm h-alpha. Gdybyś był zainteresowany to pisz na PW. Stan bardzo dobry.Nie fotografuje a filtr otrzymałem w wymianie za inne akcesoria. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 8. Witajcie. Temat nieaktualny , zamykamy. Pozdrawiam Krzysztof.
 9. Cześć. Zawsze też można aktualizować oprogramowanie i wgrać takie jakie będzie ci potrzebne , tak myślę. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 10. Cześć. Na Astromaniaku kolega Zbyszek ZP53 sprzedaje chyba takowy jak szukasz. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 11. Witajcie. Dodam że zakup samego dobrego materiału Pyrex na LG o tych wymiarach to nie mała kwota.To nie jest LG na zwykłym szkle okiennym koloru zielonego typu Float , tylko na wysezonowanym blanku PZO jasnej barwy jak to szkło typu BK7 czy Pyrex.Niewiele różniących się pomiędzy sobą wsp.rozsz.term. , bez naprężeń , klinowatości , ładnie zmatowiona całość blanku , itp.Optyka jest dokładna i cena takiego zestawu na zachodzie wynosi przynajmniej 3X wyższą kwotę. Polecam dla wymagających. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 12. Witajcie. Wstępna Rezerwacja. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 13. Witam. Odstąpię zestaw luster LG i LW , materiał Pyrex , produkcja Pan Stefan więc jakość optyczna to pierwsza klasa. LG: D-326mm F-1159mm , grubość LG-39mm , naparowane warstwy alu z zabezpieczeniem. LW: Eliptyczne , mniejsza-89mm , grubość 19mm , naparowane warstwy alu z zabezpieczeniem. Kontakt i dalsze info tel.604054008 lub PW.Fotki wyślę zainteresowanym na telefon. Cena za zestaw 1500zł plus koszty ubezpieczonej przesyłki. Posiadam jeszcze mniejsze zestawy optyki do budowy teleskopów Newtona , które niebawem wystawię na giełdzie. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 14. Witajcie. Temat nieaktualny.Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 15. Witajcie. Teleskop dzisiaj wysłany do Radomska , będzie służył w szkole po dalszym ATM w szkolnych warsztatach. Dwa zestawy optyki do budowy Teleskopów Newtona przekazane miłośnikom nocnego nieba do dalszych prac ATM. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.