Jump to content

Edgens

Społeczność Astropolis
 • Posts

  2690
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Edgens

 • Birthday 03/02/1975

Retained

 • Member Tittle
  Krzysztof_P

Kontakt

 • Strona WWW
  krzysztofp9@op.pl
 • Facebook / Messenger
  Krzysztof Pawlik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  KRAKÓW
 • Zainteresowania
  ASTRONOMIA , OPTYKA INSTRUMENTALNA , Technika , Astronautyka , Przyroda , BHP.
 • Sprzęt astronomiczny
  W domu:Maki Intes MK ALTER M500 127/1270mm F10. Intes STF Mirage MK 180/1800mm .Mak OMC ORION U.K.200 F20 , Mak OMC ORION U.K.250 F9.Montaże SW AZEQ5 GO-TO , ORION SVP USA , SW EQ3-2, SW EQ-2.Lorneta Fujijon FMT-SX 10X50 , Lorneta Fujinon FMT-SX 16X70.BINO Denkmeier II , Obserwatorium Roll-OFF i w nim sprzęt:APO-ED APM 6" , SCT 11" , Newtony oraz masa filtrów i szkliwa.

Recent Profile Visitors

8425 profile views

Edgens's Achievements

447

Reputation

 1. Witajcie. Temat nieaktualny , posiadałem dwa , pozostał mi jeden. Dziękuje , proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam Krzysztof.
 2. Witajcie. Posiadam dwie sztuki Zeiss Orto Abbe 16-0 , odstąpię jedną sztukę.Stan prawie idealny wizualnie , optycznie pierwsza Klasa.Dodatkowo jest krzyż , który można włożyć w okular i mieć go widocznym podczas obserwacji na tle pola widzenia.Cena bardzo dobra w stosunku jak się sprzedają te szkiełka.Kupiłem w tej cenie z drugiej ręki.Kwota 525zł i wysyłam. Niebawem Fotki , aktualnie wstawiam dwa linki do tego okularu z giełd U.K. i Astromart. Tulejkę redukującą 0,965"/1,25" można kupić w sklepie TPL-Warszawa za parę złotych , nabyłem tam ostatnio cztery takie redukcje.To świetne Orciaki Abbe Zeiss.W serii Takahashi Orto Abbe MC czy BGO , Fujijama , itp. nie mamy tej ogniskowej F-16mm , dlatego trzymam jedną sztukę u siebie w walizeczce z planetarnymi perełkami a druga zbędna trafia na giełdę. https://www.astrobuysell.com/uk/propvie ... iew=178359 https://astromart.com/classifieds/astro ... ieces-0965 Cena sprzedaży to mniej więcej polowa ceny w jakiej sprzedają się ostatnio te okulary Orto Abbe Zeiss na giełdach z drugiej ręki. Można i kupić taniej , ale wtedy co do optyki czy stanu wizualnego można mieć potem wiele zastrzeżeń. Pozdrawiam Krzysztof.
 3. Witajcie. Temat nieaktualny. Proszę o zamknięcie tematu. Dziękuje. Pozdrawiam Krzysztof.
 4. Witajcie. Więc może 315zł i wysyłam ubezpieczonym priorytetem pocztą. Pozdrawiam Krzysztof.
 5. Witajcie. Temat nieaktualny. Proszę o zamknięcie tematu. Dziękuje. Pozdrawiam Krzysztof.
 6. Witajcie. Coś tam jeszcze może urwiemy z ceny , zainteresowanych zakupem zapraszam na PW. Pozdrawiam Krzysztof.
 7. Witajcie. Tu można poczytać o szkiełkach , ta sama fabryka , inne tylko logo i trochę inne wzornictwo opisowe.Ten który brał udział w porównaniu był chyba jakiś podtoczony od strony soczewki ocznej.W praktyce BGO i Antares to te same szkiełka.Znam je od około 15 lat i porównywałem je ze sobą na Planetach. http://www.astronoce.pl/testy_an.php?id=7 https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=24&t=38728 Pozdrawiam Krzysztof.
 8. Witajcie. Przechodzę na wyższą półeczkę jakości okularów Orto.W związku z powyższym. Sprzedam rasowe Orto marki "Antares" Japan.Optyka to dokładnie to samo co Orto Baadera BGO i University Optics Orto UO USA. Stan optyki bardzo dobry , wizualny również.Są dwie zaślepki i powinienem mieć pudełko. Cena 335zł z wliczonym kosztem przesyłki. Fotki niebawem w temacie lub wyślę na telefon zainteresowanym zakupem. Kontakt PW. Pozdrawiam Krzysztof.
 9. Cześć. Czy widoczna na zdjęciach przedłużka od gniazda statywu do głowicy jest wraz ze sprzedawanym montażem? Pozdrawiam Krzysztof.
 10. Witajcie. Dziękuje , temat nieaktualny.Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam Krzysztof.
 11. Witajcie. Pozostał okular Orto Japan Parks 25mm , stan bardzo dobry ,optyki jak i wizualny.. Cena 315zł z wliczonym kosztem przesyłki. Pozdrawiam Krzysztof.
 12. Cześć. Jest ponoć siostrzeniec , ale bardziej zainteresowany innymi sprawami. Aktualnie sprzęt stanowi jednak wartość sentymentalną po mężu Franciszku. W związku z tym taka na razie zapadła decyzja.Może ulegnie zmianie i pozostanie z Panią Genowefą tylko np.jakiś symboliczny Refraktor , itp. Tak sprawy mają się na dzień dzisiejszy a w razie potrzeby mają ze mną kontakt i jak będzie taka potrzeba , to im pomogę.Miałem jechać w środę samochodem , ale dzisiejszy telefon wstrzymał sprawę wyprzedaży. Pozdrawiam Krzysztof.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.