Jump to content

Edgens

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227 Good

About Edgens

 • Rank
  Edgens
 • Birthday 03/02/1975

Kontakt

 • Strona WWW
  krzysztofp9@op.pl
 • Facebook / Messenger
  Krzysztof Pawlik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  KRAKÓW
 • Zainteresowania
  ASTRONOMIA , OPTYKA INSTRUMENTALNA , Technika , Astronautyka , Przyroda , BHP.
 • Sprzęt astronomiczny
  Intes Maksutov MK 203/2030mm F10 DE LUX. Synta Flex 12" Modyfikowana optycznie i mechanicznie. Mak Intes ALTER M603 152/1520mm F10. Montaże HEQ5 i EQ3-2 , Lorneta Fujijon FMTSX-2 10X70 i masa szkliwa.

Recent Profile Visitors

4913 profile views
 1. Cześć. Ludzie nie obawiajta się. Kolega Tomasz postanowił iść w Duże Lustro Newtona co najmniej 14" a lepiej i 20" i stąd ta masowa wyprzedaż jego sprzętu.Jest okazja kupić naprawdę dobry sprzęt i to za naprawdę nie wygórowaną i śmieszną moim zdaniem kwotę. Tomaszu Powodzonka w sprzedaży. Pozdrawiam Krzysztof. _________________ W DOMU: INTES OPTICS MAK STF-MIRAGE DE-LUX 8" F10 , INTES MAK ALTER M500 5" F10.Poza Domem Obserwatorium Roll-Off i Sprzęt: APO , SCT , NEWTON. Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza. Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
 2. P.S. Świetna praca również np. w Cassegrainach DK , itp.
 3. Witam. Proszę Fotki , opcja korektora 0.66X do wizuala to świetna sprawa do szerokich pól widzenia. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 4. Witam. Odstąpię jak w temacie , Stan Bardzo Dobry , lekko przykurzona.Świetna sprawa w Makach i SCT , krotności: 0,66X , 1,15X , 2X. Można też używać bez Bino , Mono z jednym okularem , wstawiając po drodze tuleję o danej długość odpowiadającą przelotowi nasadki Bino , tak aby zachować krotności i bardzo dobrą korekcję. Proszę link do sklepu w Europie: https://www.astroshop.pl/zwierciadla-ka ... r_0_select Cena 1720zł z wliczonym kosztem Ubezpieczonej Przesyłki. Kontakt PW , Niebawem wstawię Fotki. Pozdrawiam Krzysztof. _________________ W DOMU: INTES OPTICS MAK STF-MIRAGE DE-LUX 8" F10 , INTES MAK ALTER M500 5" F10.Poza Domem Obserwatorium Roll-Off i Sprzęt: APO , SCT , NEWTON. Cóż piękniejszego nad niebo , które nas otacza. Pozdrawiam Krzysztof P. z Krakowa.
 5. Witam. W całym pakiecie sztuka wychodzi po 4zł z wliczonym kosztem przesyłki. :-):-):-):-):-) Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 6. Witam. Kupię jak w temacie , okularki Coronado Cemax 12mm i 18mm , oferty Proszę na PW. https://www.amazon.com/Meade-Instrument ... B0013WI2Q8 Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 7. Pozostałe obiektywy bodajże od 30mm wzwyż , nie znam pochodzenia i z jakich model;i Lornetek pochodzą , jeden ma listki jak Fraunhofer ze szczeliną powietrzną. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 8. Wszystkie obiektywy w celach z gwintami , nie rozbijam , sprzedaję całość za śmieszną kwotę. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 9. Witam. Raczej ostateczna cena na gotowo 40zł i wysyłam. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 10. Witam. Temat nieaktualny.Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 11. Witam. Temat nieaktualny.Proszę o zamknięcie tematu. Pozdrawiam Krzysztof.:-)
 12. Witam. Mile widziane własne oferty zakupu na PW. Pozdrawiam Krzysztof.
 13. Witam. 50zł za całość z wliczonym kosztem przesyłki. Pozdrawiam Krzysztof,:-)
 14. Witam. Odstąpię osiem obiektywów w celach w tym jedna parka D-50mm , stan dobry , przykurzone , mogą służyć do ATM.Cena 40 zł.Część lornetkowych , część od szukaczy.Do ceny 40 zł trzeba dodać koszt przesyłki ubezpieczonej , priorytetowej Pocztą 15 zł. razem 55zł za wszystko na gotowo.Jest i parka okularów widoczna po lewej stronie zdjęcia za 10zł.Okularki wymagają dorobienia tulejek 1,25" gdyż ich tulejki do mocowania są w mniejszym standardzie.Całość odstąpię za 65zł z wliczonym kosztem przesyłki.Proszę Fotka. Pozdrawiam Krzysztof.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.