Jump to content

Edgens

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  2501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

312 Good

About Edgens

 • Rank
  Krzysztof_P
 • Birthday 03/02/1975

Kontakt

 • Strona WWW
  krzysztofp9@op.pl
 • Facebook / Messenger
  Krzysztof Pawlik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  KRAKÓW
 • Zainteresowania
  ASTRONOMIA , OPTYKA INSTRUMENTALNA , Technika , Astronautyka , Przyroda , BHP.
 • Sprzęt astronomiczny
  W domu:Intes Maksutov MK 203/2030mm F10 DE LUX.Mak Intes ALTER M500 127/1270mm F10. Montaże SW AZEQ5 GO-TO i SW AZ GTI , Lorneta Fujijon FMT-SX 10X50 , SolarMax 60/BF10 , Nasadka BINO SOLIGOR , Obserwatorium Roll-OFF i w nim sprzęt:APO-ED APM 6" , SCT 11" , Newton i masa filtrów i szkliwa.

Recent Profile Visitors

6366 profile views
 1. Cześć. Polecam zamalować powierzchnię jaką zajmuje odprysk czarnym markerem.Ewentualnie dotoczyć mniejszej średnicy diafragmę i wkręcić ją w miejsce istniejącej. Pozdrawiam Krzysztof.
 2. Tak Astromaniak działa , zgodnie z tym jak pisałem powyżej , że dzisiaj po usunięciu usterki powinno wszystko wrócić do normy. Pozdrawiam Krzysztof.
 3. Witajcie. Zapewne w tym czasie był niedostępny Admin Dominik m.in. zatwierdzający posty nowych użytkowników.Był taki dłuższy okres czasu ładnych parę miesięcy , kiedy nie było aktywnego Admina na Astromaniaku a ja miałem w tym czasie oko na to co dzieje się i zamieszcza na Forum , bez możliwości ingerencji za pomocą narzędzi Forum. Aktualnie sprawa jest już uregulowana i takie sytuacje raczej jak wystąpią to są sporadyczne.Decyzja co do aktywności i przynależności do każdego Forum to sprawa indywidualna.Pomimo wszystko jednak wielu miłośników nocnego nieba nadal korzysta z zasobów wi
 4. Aktualne , kupię wszystkie wymienione okulary.W szczególności okular ORTO 18mm BGO. Pozdrawiam Krzysztof.
 5. Cześć. Mam kontakt telefoniczny z serwisantem , ale rano w Niedzielę poinformowałem Karola , gdyż może nie będzie potrzeby ingerencji Serwisanta a wystarczy tylko ingerencja Karola.Niebawem sprawdzi co jest przyczyną i jak jej sam nie usunie to da znać serwisantowi. P.S. Problem jest z serwerem , rozmawiałem przed chwilą z serwisantem i powinien być rozwiązany najdalej do wieczora dzisiaj , ze względu na potrzebę dojazdu do serwerowni. Pozdrawiam Krzysztof.
 6. Witajcie. Poinformowałem Karola syna Janusza Głównego Administratora Forum Astromaniak , który ma dać znać serwisantowi Astromaniaka iż jest problem z Forum.Myślę że sprawa zostanie w miarę szybko pozytywnie załatwiona. To nie kwestia opłat i domeny , raczej jakieś sprawy techniczne. Pozdrawiam Admin Forum Astromaniak. Krzysztof Pawlik z Krakowa.
 7. Cześć. A to szkoda , teraz zobaczyłem ogłoszenie i kupił bym parkę.Gdyby coś uległo zmianie , to jestem zainteresowany zakupem parki. Pozdrawiam Krzysztof.
 8. Witajcie. Proszę o zamknięcie tematu , temat nieaktualny , dziękuje. Pozdrawiam Krzysztof.
 9. Witajcie. Filtr zarezerwowany. Pozdrawiam Krzysztof.
 10. Witajcie. Filtr taki jak ten: https://www.astroshop.pl/filtr-szerokopasmowy/orion-filtr-skyglow-imaging-2-/p,14571 Pozdrawiam Krzysztof.
 11. Witajcie. To wersja 2" ORION Sky Glow Imaging Filter , co pisze na oprawie filtra. Pozdrawiam Krzysztof.
 12. Witajcie. Odstąpię jak w temacie , filtr w plastikowym pudełeczku.Jest cieniutka ryska z jednej strony filtra , całkowicie pomijalna , której nie sposób uchwycić na zdjęciu.Polecam , Świetny Filtr do miasta ALP.Cena 425zł zawiera koszty ubezpieczonej przesyłki priorytetowej Pocztą. Kontakt PW. Pozdrawiam Krzysztof.
 13. Witajcie. Temat nieaktualny , Proszę o zamknięcie tematu , Dziękuje. Pozdrawiam Krzysztof.
 14. Witajcie. 365zł z wliczonym kosztem ubezpieczonej przesyłki i wysyłam. Pozdrawiam Krzysztof.
 15. Witajcie. Sprzedaż wstrzymana , do czasu aż dzięki życzliwości naszego Kolegi Oskara , filtr zostanie sprawdzony pod kątem widma. Pozdrawiam Krzysztof.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.