Jump to content

Hans

Moderator
 • Content Count

  10,230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,133 Excellent

About Hans

 • Rank
  Astropolis.pl
 • Birthday 04/07/1976

Kontakt

 • Strona WWW
  www.astroamator.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  W-wa
 • Zainteresowania
  Taternik

Recent Profile Visitors

8,188 profile views
 1. Jaka max. średnica podstawy tuby zmieści się na tej platformie? Pozdrawiam.
 2. Jaki soft i komp potrafi zestackować i zalginować takie ilości materiału? Mi na zwykłej fotometrii, gdzie miałem max 400-500 klatek z całej nocy, wszystko płakało godzinami, mimo całkiem sensownej specyfikacji na i7 Pozdrawiam.
 3. Treść ogłoszenia jest w kontroli oferującego, nie medium którego użyto do jego wystawienia. BTW, proszę dyskusje nie powiązane z transakcją lub oferowanym sprzętem prowadzić poza ofertą. Pozdrawiam.
 4. Otrzymujesz nagrodę złotej łopaty miesiąca Pozdrawiam.
 5. @Meiser Generalnie, pisanie kilku postów jeden za drugim nie jest dyskusją tylko monologiem. Proszę, nie traktuj forum jak messengera. Pozdrawiam.
 6. Witam. @seg Ogłoszenie bez ceny za oferowany sprzęt narusza regulamin giełdy, proszę uzupełnić. Brak reakcji do jutra oznacza usunięcie ogłoszenia. EDIT. Jestem zmęczony. Ogłoszenie typu kupię nie wymaga podawania cen. Przepraszam za zamieszanie. :/ Pozdrawiam.
 7. @sylwiusz potwierdź proszę. W takim przypadku wątek zostanie przeniesiony do archiwum by nie mylić czytających. Pozdrawiam.
 8. Przez chwilę myślałem, że upolowałem jakiegoś egzotyka na saharyjskim pyle, ale to tylko łuk okołozenitalny. 6:20 a.m. 24.04.2019. Mazowsze, pituaparacik telefonu. Pozdrawiam.
 9. A jakby tak selektywnie te pyły podostrzyć? Pozdrawiam.
 10. Proszę o unikanie komentarzy które mogą być odebrane wieloznacznie. Pozdrawiam. Moderator
 11. @Adam_Jesion masz juz cos w na tyle zaawansowanej wersji by pokazac? Pozdrawiam.
 12. Prosze uzupelnic cene w ofercie. W przeciwnym razie ogloszenie zostanie usuniete jako lamiace zasady gieldy. Moderator
 13. Eh... Ciekawe czy tez tak kiedyś mieliście. Przed chwilą, skonany i skołowany po całym dniu fizycznej roboty przy budowie domu, wyszedłem na moment ochłonąć przed snem. Skanując niebo dostałem strzał emocjonalny, nie rozpoznając Cor Caroli. Przez kilka chwil, nim nie dotarło do mnie, że popełniłem błąd nowicjusza, gorączkowo poszukiwałem co mogło rąbnąć na tyle, by pokazać się w okolicach +3Mag. Eh... fajne emocje Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.