Jump to content

Hans

Moderator
 • Content Count

  10,286
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,152 Excellent

About Hans

 • Rank
  Astropolis.pl
 • Birthday 04/07/1976

Kontakt

 • Strona WWW
  www.astroamator.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  W-wa
 • Zainteresowania
  Taternik

Recent Profile Visitors

9,166 profile views
 1. @Adam_Jesion, daj znac please jak pojawia sie wspominane dodatkowe opcje na mniej lub bardziej wirtualne towary. Z pewnością wesprę AP. Pozdrawiam.
 2. Hans

  Pomocy!!!

  To już nie jest wątek giełdowy. Przenoszę do dyskusji o sprzęcie. Pozdrawiam.
 3. Bartolini, dodaj prosze cene do oferty. Inaczej bede musiał usunąć z giełdy jako łamiące regulamin. Kontakt nawiazany, Ogloszenie czeka na aktualizacje. Pozdrawiam.
 4. Wszystkiego najlepszego! I nie wyciągaj na wierzch tych solenizantów, bo się wyda ze my wszyscy piszemy z wydziału geriatrii Pozdrawiam.
 5. Obawiam się, że to nie będzie takie proste... i bynajmniej nie dlatego, ze musisz dzielić widmo na wiele klatek. Przy takiej rozdzielczości, pewnie cale widmo jest dosyć daleko od źródła. Pomyśl jak wypracować sobie sprawny system znajdowania "dawcy widma" / "widma dawcy" gdy nie będzie to coś oczywistego. Jak daleko masz widmo od źródła? W sensie ile kadrów? Pozdrawiam.
 6. Adam, Giełda odżyła! Administracja teraz to jakieś 30% czasu potrzebnego wcześniej na przeglądy i czyszczenie. Nareszcie wyskakujące okienko z listą działów wczytuje się z marszu. Dzięki! Pozdrawiam.
 7. Problem jest. Obok celebrytow itrzeba by wyslac zwyklych idiotow gotowych robic z siebie widowisko. A pod takich na castingach moga im sie podszyc kumaci zafiksowani na opuszczenie ziemniaka. Slabe show na takich, kasa moze sie nie zbilansowac.
 8. Proszę uzupełnić cenę. W przeciwnym wypadku ogłoszenie zostanie usunięte. Moderator.
 9. Limit postow jest calkiem skutecznym narzędziem. To wbrew pozorom pieknie widac, jak ktos generuje tresci tylko po to by nabic licznik. Jestem przekonany, ze nie umknie to oczom czytajacych, a ja nie beede mial oporow by takie boostowanie licznika wystudzic urlopem. Btw, przepraszam wszystkich za ostatnie przerwy w regularnym sprzątaniu gieldy, na bosaka po wulkanie latam, a tu slabo z netem. Pozdrawiam.
 10. Prosze uzupelnic cene wystawionego towaru. W przeciwnym wypadku, ogloszenie zostanie usuniete. Moderator.
 11. Prosze zaoznac sie z regulaminem giełdy, przed umieszczeniem kolejnego wpisu. Ost +1, tym razem bez restrykcji. Moderator
 12. Panowie, gielde obowiazuje regulamin. Jest tam paragraf o wpisach nie majacych bezposredniego powiazania z oferowanym sprzetem. Moderator.
 13. Negocjacje proszę via PW. Moderator.
 14. "Obiektyw pochodzi bezpośrednio z Kanady; sprowadzony został przez Śp. Janusza i jest to obiektyw którego jakość przewyższa znacznie jakość nowszych sprzętów z masowych produkcji" Czy kupujący otrzyma jakikolwiek dowód potwierdzający to twierdzenie? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.