Skocz do zawartości

Poszukuje....:(


ax

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje przelotki lub kieszeni do Fujitsu-Siemensow Seria Amilo.

Jesli ktos z Was ma cos takiego to z checia zakupie.

 

Może spróbuj popytać centrach serwisowych?

http://www.fujitsu-siemens.com.pl/support/...is_partner.html

 

Części do amilo powinny mieć co najmniej dwie firmy z wymienionych na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj popytać centrach serwisowych?

http://www.fujitsu-siemens.com.pl/support/...is_partner.html

 

Części do amilo powinny mieć co najmniej dwie firmy z wymienionych na tej stronie.

 

Tak jedna odpisala ze posiadaja takie przejsciowki ale musze oddac im laptopa do naprawy..(dla mnie to poroniony pomysl).

A reszta firm serwisowych na mojego dosc szczegolowego maila nie raczyla odpisac lub tez skierowala mnie do glownego serwisu do ktorego musialbym oddac laptopa.

Koszt tego typu przejsciowki to nie wiecej niz 20-60PLN...a autoryzowany serwis za wymiane tej przejsciowki proponuje 170PLN...

Cala kieszen do innych modeli Amilo ktore widzialem na Allegro (poluje juz od sierpnia) to koszt mniejszy niz 100PLN...

Czegos tu w polityce firm serwisowych nie rozumiem...i dlatego tez szukam po prostu po ludziach ktorzy moga posiadac takie cos w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AX czy ty potrzebujesz przelotki z 2,5'' za 3,5''??

 

Potrzebuje przelotki z 2,5" na zlacze Siemensowkie ktore sie dopina (wraz z kieszenia) do gniazda w laptopie.

A przelotke z 2,5'' za 3,5'' posiadam gdyz musialem jakos przeniesc dane z dysku laptopowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.