Skocz do zawartości

Ciężki powrót z urlopu i stara prawda


Tedi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam wszystkich !!!

Po dwu tygodniowej przerwie (ufff ale czytania miałem) chciałem poinformować że syndrom niepogody przy zakupie sprzętu dział i to dość skutecznie.Otórz przed urlopem otrzymałem filtr od Janusza(super) i jak najszybciej zacząłem go oprawiać,aby na drugi dzień jak tylko wyjdzie słoneczko to sobie popatrzeć,a tu co ani 1,ani 2 ani w całym tygodniu nie było takiej okazji żeby sobie popatrzeć.Dopiero w drugim tygodniu je zobaczyłem na własne oko (oczy) jest poprostu z........e żałuję że nie miałem tego filtra jak było zaćmienie no coż i tak bywa.Dlatego do wszystkich co kupują coś do oglądania nie zrażajcie się że nie możecie wyprubować sprzętu jak go otrzymacie niestety stara prawda się sprawdza (u mnie trwała tydzień hi...)

Pozdrawiam Tedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do filtra słonecznego, zgadza się jest b.dobry nawet dla lornetki, ale jedna mała uwaga do Janusza, żeby przed wpisaniem adresu do wysyłki wyciągnąć filtry z koperty, bo adres mój został odbity na filtrach, no chyba że to specjalnie aby w razie długich męczących :P obserwacji trafić spowrotem do domku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

To mnie i tak czeka przy tworzeniu nowych etatów ale na razie odwlekam to na potem bo stałbym się zwykłym szefem biurokratą a tego raczej nie chcę popełnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.