Skocz do zawartości

Starry Night


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie pilnie jedna z wymienionych ponizej pozycji:

 

Starry Night Pro Version 5

Starry Night Enthusiast 5

 

lub wersje starsze wyzej wymienionych.

 

Oferta wazna tylko na legalny soft.

 

Moge tez odkupic licencje na

 

Starry Night Enthusiast Digital Download 5.7 Core

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie sprzedam, ale mam pytanie dlaczego Starry Night, a nie Guide.

 

Zastanawiam się sam nad kupnem, bo za bardzo przeszkadzają mi niektóre rzeczy w CdC( chyba doszedłem do krańca jego możliwości), ale mam dylemat i nie wiem, którego wziąć. Nawet nie chodzi o cenę, a raczej możliwości:

- katalogi (możliwości podpięcia własnych)

- planowanie obserwacji

- drukowanie zdjęć DSS z nałożonymi obiektami (max rozmiar pola w DSS) może jakieś własne żródła

- przyjemniejszy kalendarz

- ta lista była dłuższa, ale już nie pamiętam

 

 

 

Masz jakąś wyrobioną opinię w tym temacie?

 

pozdr

th

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci nie sprzedam, ale mam pytanie dlaczego Starry Night, a nie Guide.

 

Zastanawiam się sam nad kupnem, bo za bardzo przeszkadzają mi niektóre rzeczy w CdC( chyba doszedłem do krańca jego możliwości), ale mam dylemat i nie wiem, którego wziąć. Nawet nie chodzi o cenę, a raczej możliwości:

- katalogi (możliwości podpięcia własnych)

- planowanie obserwacji

- drukowanie zdjęć DSS z nałożonymi obiektami (max rozmiar pola w DSS) może jakieś własne żródła

- przyjemniejszy kalendarz

- ta lista była dłuższa, ale już nie pamiętam

Masz jakąś wyrobioną opinię w tym temacie?

 

pozdr

th

 

Przyzwyczailem sie do SN. Tego co mam musze oddac <_< (bo to firmowy byl) wiec zostalem z brakiem softu. Zalozeniem jest, ze ma byc to symulator, a nie atlas. Atlas dobry mam (SkyMap Lite 2005 - dzieki ktoremu jakies punkty w Henrykowym konkursie wpadly). Papierowy tyz mam (Sky Atlas 2000.0 Deluxe) i symulator mam (Cool Sky) ale wlasnie symulator mam zbyt ubogi do moich wymagan. Potrzebuje takiego softu zarowno dla dziecka jak i dla wlasnego lenistwa. Dlaczego SN a nie Guide8? Hmmm... bo nie mam doswiadczen z Guide8 chyba.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.