Skocz do zawartości

Kupie zestaw filtrow planetarnych


KOPER

Rekomendowane odpowiedzi

W Wielkiej Brytanii płaci się funtami.

Jak płacisz np. polską kartą kredytową to oczywiście funty przeliczne są na złotówki.

Obecnie funt stoi około 5,5 pln...

 

 

i jak z finalizacja ?...zamawiam i place przy odbiorze czy tylko karta ?....a moze jeszcze inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z finalizacja ?...zamawiam i place przy odbiorze czy tylko karta ?....a moze jeszcze inaczej ?

 

Płatne kartą. Albo PayPall.

Wpisujesz swoje dane i za kilka dni masz paczkę.

Ja, jak dobrze pamiętam czekałem coś koło tygodnia.

Edytowane przez grzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ponieważ to ja Grzelowi zawsze coś załatwiam w tym sklepie (rodzinne koneksje :szczerbaty: ) więc napisze coś od siebie.

Zakupy robiłem w tym sklepie 6 razy i zawsze byłem zadowolony.

Jeśli czegoś nie ma to pisze na stronie.

Przesyłka choć bardzo tania to jednak jest to zawsze polecony i 1 klasa a towar jest dobrze zabezpieczony (cena przesyłki uzależniona od tego co się kupuje, więc zawsze trzeba sprawdzać cenę indywidualnie do każdej rzeczy).

Wszystko co sprzedają choć nie jest najwyższych lotów to jednak jest naprawde warte swojej ceny.

Filtry na pewno są dobre i są firmy Antares co już coś o nich mówi (pozytywnego).

Płatności kartą a przesyłka do tygodnia powinna być w polsce. Zawsze można wysłać maila z pytaniami (oczywiście po angielsku), na pewno odpiszą.

 

Oczywiście jeśli coś się komuś nie spodoba to może zgodnie z prawem odesłać (zawsze jak o coś pytałem to mi o tym przypominali) więc opcja zwrotu istnieje, choć oczywiście wtedy trzeba (zgodnie z prawem) zapłacić za wysyłke zwrotną.

Osobiście radze zawsze się zapytać choćby na forum czy dana rzecz od nich jest warta zakupu.

To chyba tyle tej "reklamy" :Boink:

Pozdrawiam :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.