Skocz do zawartości

Adres internetowy oferty handlowej


Regulus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna pełny adres internetowy oferty handlowej sieci Media Markt ? Pod adresem http://www.mediamarkt.pl/cyfrowki.html nie ma praktycznie nic, taka ogólnikowa reklama, a ja jestem na kupnie konkretnego modelu cyfraka i nie mogę znaleźć niczego na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było - oferty w necie nie ma.

 

Coś podobnego? Nie zależy im na potencjalnych klientach ? W moim mieście nie ma MM, są w dwóch sąsiednich, ale oddalonych po 80 km. Dlatego wolałem sprawdzić czy jest po co jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhh, a nie wydaje ci się, że najproście znaleść dane na temat danego aparatu na internetowej stronie producenta? Nie wspomne już o Google. :Beer:

Te juz znam, ale interesuje mnie tez cena w MM. I chętnie zapoznałbym się z całą ofertą, dziś oferta w internecie to chyba standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może chodzi Ci o Canona 350D?

tylko wczoraj, miał być sprzedawany w MM za 2 tys. brutto

i jeszcze chyba jakaś promocja na SONY alfa 100: http://canon-board.info/showthread.php?t=13585

 

Właśnie czychałem na taką okazję i przegapiłem, może będą kolejne, ale ja nie mogę koczować tygodniami pod sklepem w innym mieście. Na Cannona 350D to mam oko od dawna, ale postanowiłem go kupić w USA (mam brata w NY), tylko czekam aż potanieje, ale jak już u nas jest za 2000 zł, to nie wiem czy warto zawracać ludziom głowę, bo potem jeszcze trzeba znaleźć osobę która go przywiezie, wyjechać na lotnisko itp. W samych USA jak się chce kupić bez tax-u to trzeba poza stanem, a wtedy dochodzą koszty przesyłki. To musi być wyjątkowa okazja żeby się w to angażować (tak wszedłem w posiadanie swojego Meade 10", Celestronka przywiozłem sobie sam w dużej walizie).

Ale teraz muszę kupić jakieś pstrykadło na użytek ogólnorodzinny, turystyczno-imprezowy, a nikt poza mną nic nie wie o przysłonach, czułościach ani podobnych bzdetach, tylko do oka i pstryk. Powierzono to zadanie mnie, a ja chciałbym przy okazji kupić coś co by nadawało się też do prostego astrofoto (kompakty są lekkie i mają możliwość nagrywania avi). Jeden z kolegów zasugerował mi Olympusa SP 320, bo ma jak na kompakt całkiem dobre parametry. Właściwie to się już na niego zdecydowałem, tylko rozglądam się (poprzez internet) za okazją cenową, no i czekam aż obecny posiadacz opublikuje jakieś szczegółowe wyniki testów.

Edytowane przez Regulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może chodzi Ci o Canona 350D?

tylko wczoraj, miał być sprzedawany w MM za 2 tys. brutto

i jeszcze chyba jakaś promocja na SONY alfa 100: http://canon-board.info/showthread.php?t=13585

 

A mozna spytac , skad Ty masz takie wczesniejsze informacje ? (o promocjach w MM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.