Skocz do zawartości

Wyprzedaż Saywieha


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saywiehu

Co do folii Baadera: nie załapal się Tek One. Przepraszam, zainteresowanie było po prostu wielkie. Musiałem też zrobić taki "myk"- wszystkim zaproponowałem pocięcie na kawałki 20x20 i dodanie gratis kawałka na szukacz. Jeśli ktoś z tych, którzy chcieli większe kawałki zrezygnuje- natychmiast dam znać. Wtedy Tek One jest oczywiście pierwszy w kolejce.

 

Uff... mam zakwasy w paluchach od mailowania i PeWu-wowania :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT

Kurcze Wiehu,

Drewniany? A mnie się zdawało że PI nie produkuje z drewna. Masz jakiś link do tego produktu?

pozdrawiam,

Maciek

 

Alez produkuje, produkuje i bierze niezłą kasę za swoje produkty:

http://www.parallaxinstruments.com/mount.htm

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Daniel

Wszystkim mogę powiedzieć tyle, że bez Daniela nie byłoby tej wyprzedaży, niektórych przedmiotow na niej również.

Chciałbym serdecznie ci w tym miejscu podziękować, wyrazić mój szacunek i życzyć sobie jak najszybszego spotkania :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Pozostały:

- nasadka bino PZO 0.965” , którą jak rozumiem wstępnie rezerwował Hanysiak- jeśli jesteś zdecydowany, to nie krzycz na mnie za ostrożną wypowiedź- póki co trzymam ją dla ciebie ;)

 

- Plossl Tele Vue 40 mm

 

- ciężki statyw drewniany Parallax Instruments- jakby co chyba wymieniłbym się na montaż klasy EQ5 ze statywem, ale mont musiałby być w naprawdę dobrym stanie

 

- Skylux, rezerwowany do jutra przez KamileX

 

- komplet optyczny do wykonania Newtona 100 mm f/8

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Say... a może siebie wystawisz? Taki mały przetarg :P.

Podaj cenę wyjściową może się zastanowię ;)

 

pozdrawiam

Ori

 

Ps: o mały włos i Ja musiałabym wysprzedać się z Taurusa i Canona :(, na szczęście odgoniłam takie głupie pomysły od siebie, teraz tylko muszę się ukryć przed komornikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Ori- myślę, że to musiłaby być aukcja- pewno ktoś jeszcze byłby chętny. Ale skoro TY jesteś zainteresowana- uch... śledźcie od dziś Allegro :szczerbaty:

Zastanawiam się tylko czy dodać adnotację o możliwości zakończenia aukcji przed czasem, co z ceną minimalną - i czy w przypadku małego zainteresowania nie wystawić siem na jakim Astromarcie :D

 

Nie przejmuj się komornikami... do czasu- gdy odsetki zaczynają rosnąć zbyt szybko, wtedy zaczyna być niebezpiecznie. Czasem można się dogadać i spłacać b. małe kwoty, byle w miarę regularnie. Znam te kłopoty, życzę szybkiego powrotu do równowagi finansowej. A jak będzie źle- pakuj się z Taurusem w autko i jedź do Czarnkowa- mam sporo ciszy i spokoju, można odreagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu
Pozostały:

- nasadka bino PZO 0.965” , którą jak rozumiem wstępnie rezerwował Hanysiak- jeśli jesteś zdecydowany, to nie krzycz na mnie za ostrożną wypowiedź- póki co trzymam ją dla ciebie ;)

 

- Plossl Tele Vue 40 mm

 

- ciężki statyw drewniany Parallax Instruments- jakby co chyba wymieniłbym się na montaż klasy EQ5 ze statywem, ale mont musiałby być w naprawdę dobrym stanie

 

- Skylux, rezerwowany do jutra przez KamileX

 

- komplet optyczny do wykonania Newtona 100 mm f/8

Skyluxa już nie ma. Spoko- mój syn ma nową "zabawkę" ;)

Wychodzi na to, że nasadka jest wolna. Nie chcę, żeby Hanysiak się na mnie obraził, ale ... no nie ma żadnej wyraźnej deklaracji :unsure:

Co do cen- nie zejdę niżej. Cena nasadki na Allegro i tu na forum od zawsze była 150 zł... bez okularów, a tu są dwie parki. Wolę, żeby te przedmioty zostały u mnie, niż sprzedawać je za jakieś śmieszne pieniądze. Za to dopuszczam sensowną wymianę. Interesują mnie okulary 1.25", filtry 1.25", wyciąg 1.25" do Newtona, jakieś inne akcesoria, które będą naprawdę przydatne w pracy kółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Pozostała nasadka bino PZO. Cena bez zmian- 150 zł, z dwoma parkami okularów.

 

Plossla TV zostawiam, bo po prostu zachwycił mnie obrazami :) Jak kto się zastanawiał- niech żałuje!

 

Statyw i komplet optyczny też zostają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Sprzedana. Temat można zamknąć.

Dziękuję wszystkim!

Przesyłki idą z małym opóźnieniem, spowodowanym zalaniem mojego mieszkania- pękła nam rura instalacji wodnej w środku nocy. Mieliśmy po kostki wody, zalaliśmy cały pion pod nami :( Ale KAŻDY dostanie to, co kupił na 100%- oprócz nasadki nie wysłałem jeszcze teleskopów.

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.