Skocz do zawartości

Losmandy GM8, TMB 100/800


Piotrek Sadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do sprzedania montaż Losmandy GM8 na statywie geodezyjnym w stanie idealnym.Na wyposażeniu lunetka biegunowa losmandy, dwie przeciwwagi, powertank i dwa akumulatory.Wykres pracy można zoboczyć tutaj:

http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=33&str=9

 

 

 

 

 

Refraktor APO zbudowany na bazie obiektywu TMB 100/800 przez Andrása Dána producenta montaży Gemini, teleskop przywiozłem osobiście z Budapesztu w 2005r, wyposażony jest w obrotowy wyciąg william optics.W komplecie z teleskopem sprzedaje kątówke WO Dielectric oraz field flatener TV.

Stan zewnętrzny bardzo dobry, na soczewce kilka drobnych rysek, jednak żeby je zobaczyć trzeba się dokładnie przyjrzeć.Oczywiście nie mają one żadnego wpływu na dawany obraz.

 

 

 

 

 

 

Wszelkie dodatkowe informacje na pw

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż dojdziesz do wniosku że EM200 jest dla Ciebie za mały :D

A tak na poważnie to tydzień temu urodził mi się synek, i już po tych kilku dniach wiem że mam astronomie z głowy na dłuższy czas, a szkoda żeby sprzęt kurzem osiadał.

Z drugiej strony zgodnie z panującą modą na forum planuje budowe małego obserwatorium, a ten zestaw pod kopułke to troche lichutki :D

 

 

 

 

Następny? :)

 

Co tym razem będzie? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wy tylko o teleskopach.

 

Przede wszystkim to trzeba koledze pogratulować syna :Beer::Beer: oby się chował zdrowo i nie skupiał na sobie zbyt dużo uwagi. :D

Astronomia to w pewnym sensie jest dobry trening do opieki nad niemowlakiem - te noce nieprzespane :D

 

 

ps. sorki nie zauważyłem że Adam był pierwszy z gratulacjami, w takim razie ustawiam sie w kolejce jako drugi :Beer:

Edytowane przez mario2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.