Skocz do zawartości

piekło i takie tam :)


Rekomendowane odpowiedzi

Z ogrodu zoologicznego uciekł Lew i pożarł Jakubowską, gdy szła do kiosku po jakieś gazety lub czasopisma. Za swe przewiny trafiła do piekła gdzie aż się roiło od Czarzastych stworów.

Belzebub zastanawia się na rodzajem kary dla niej, w końcu mówi:

- Nabijcie ją na Pol.

- Ale szefie, jest mały Kłopotek, bo Wiatr go przewrócił.

- No to do Kociołka z nią!

- Nie da rady, bo ogień zgasł i czekamy na Łuczywo.

- No to zróbcie coś do ku*wy nędzy, niech mi się ta baba tu nie Wałęsa!

- Już nie będzie. Rokita ją powiesił za Ziobro.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Do baru przychodzi facet, wola kelnera:

- Poprosze o pieczonego kurczaka w calosci, ale mam prosbe MUSI byc z okolic Warszawy, innego nie przelkne.

Kelner przyjmuje zamowienie, ale ze nie przejal sie prosba za bardzo to kucharz upiekl pierwszego z brzegu.

Kelner podaje kurczaka, gosc wklada kurczakowi palec wskazujacy w kuper, wacha, potem smakuje wlasny palec i na koniec oswiadcza:

- Przykro mi bardzo, ale ten kurczak jest z okolic Lublina

Kelner odchodzi, kucharz piecze innego, ale sytuacja sie powtarza.

Kelner podaje kurczaka, gosc wklada kurczakowi palec wskazujacy w kuper, wacha, potem smakuje wlasny palec i na koniec znowu oswiadcza:

- Przykro mi bardzo, ale ten kurczak jest z okolic Poznania.

Kelner z kucharzem zaczeli grzebac w chlodni, wreszcie znalezli jakiegos kurczaka z metka "Warszawa", upiekli i podali.

A gosc wklada kurczakowi palec wskazujacy w kuper, wacha, potem smakuje wlasny palec i mowi:

- No wreszcie, nie mozna bylo tak odrazu?

A z boku calej sytuacji przygladal sie pijany facet, podchodzi do goscia i mowi:

- Ppp.panie ja tu juz trzy dni pije (i nachylajac sie), wez pan sprawdz skad ja jestem...

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

ANKIETA DLA WNIOSKUJĄCEGO O SPOTKANIE Z MOJĄ UKOCHANĄ CÓRECZKĄ

 

UWAGA: Wniosek bez odpowiednich załączników tj. wyciągu z konta bankowego rodziców, świadectw szkolnych oraz aktualnych badań lekarskich zostanie uznany za niekompletny!

 

Imię:__________

Drugie imię:__________

Nazwisko:__________

Data urodzenia:__________

Adres zamieszkania:__________

Miejscowość:__________

Kod pocztowy:__________

Ulica:__________

Nr domu/nr mieszkania:__________

Telefon domowy:__________

Telefon komórkowy:__________

E-mail:__________

Wzrost:__________

Waga:__________

IQ:__________

Pochodzenie społeczne:__________

Prawo jazdy (nr i data wydania):__________

Dowód osobisty (nr, organ wydający):__________

Przynależność do organizacji:__________

a)legalnych:__________

b)nielegalnych:__________

 

Czy Twoi rodzice to mężczyzna i kobieta? Jeżeli nie, wyjaśnij dlaczego?

________________________________________

 

Ile lat po ślubie są twoi rodzice? Jeżeli mniej niż ty masz, wyjaśnij dlaczego?

________________________________________

 

Czy posiadasz duży wygodny samochód np. typu Pick-Up?

________________________________________

 

Czy siedzenia w twoim samochodzie się rozkładają?

________________________________________

 

Czy na tyle swojego Pick-Up'a wozisz materac?

________________________________________

 

Czy nosisz kolczyk?

________________________________________

 

Czy nosisz kolczyk w innej części ciała niż ucho?

________________________________________

 

Czy masz tatuaż?

________________________________________

 

UWAGA! JEŻELI CHOCIAŻ NA 1 Z OSTATNICH 6 PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ - "TAK", TO MOŻESZ DALEJ NIE WYPEŁNIAĆ!!!

 

Wyjaśnij w kilku zdaniach jak rozumiesz zwrot: "NIE DOTYKAJ MOJEJ CÓRKI!".

________________________________________

________________________________________

________________________________________

 

W kilku zdaniach wyjaśnij jakie zalety ma dla ciebie ABSTYNENCJA?

________________________________________

________________________________________

________________________________________

 

Czy chodzisz do kościoła? Jeżeli tak to jak często?

________________________________________

 

Kiedy byłaby najlepsza okazja bym mógł spotkać się z twoimi rodzicami i proboszczem?

________________________________________

________________________________________

 

UWAGA! W tej części ankiety twoim zadaniem jest dokończenie zdań.

Odpowiadaj swobodnie i szczerze, ankieta jest poufna i nikomu nie zostanie udostępniona. (To znaczy nie powiem o tym nikomu i nigdy!)

 

A. Jeśli miałbym być postrzelony, to ostatnim miejscem w które chciałbym zarobić kulkę jest:__________

B. Jeżeli byłbym bity, to ostatnią kością którą chciałbym mieć połamaną jest:__________

C. Kobiety miejsce jest w__________

D. Liczę że nigdy nie spyta mnie Pan o:__________

E. Kiedy spotykam dziewczynę, pierwszą rzeczą na którą zwracam uwagę jest:__________

 

UWAGA! JEŚLI ODPOWIEDŹ NA PYTANIE "E" ZACZYNA SIĘ OD "P", "C" LUB "D", PRZERWIJ WYPEŁANIANIE I ODCZEP SIĘ OD MOJEJ CÓRKI!

 

Co zamierzasz robić w przyszłości? Kim chcesz być? Gdzie pracować?

________________________________________

________________________________________

 

OŚWIADCZENIE WNIOSKODAWCY

PRZYSIĘGAM, ŻE WSZYSTKIE PODANE PRZEZE MNIE INFORMACJE SĄ PRAWDZIWE I JESTEM GOTÓW W KAŻDEJ CHWILI NA POWTÓRZENIE ODPOWIEDZI Z POWYŻSZEJ ANKIETY BĘDĄC PODŁĄCZONY DO WYKRYWACZA KŁAMSTW CZY TEŻ PRZYPIEKANY ROZGRZANYM DO CZERWONOŚCI POGRZEBACZEM LUB Z AKUMULATOREM NA JAJACH.

 

_____________________

[czytelny podpis]

 

* * * * *

Dziękuję bardzo za zainteresowanie spotkaniem z moją córką i za wypełnienie ankiety. Jeżeli zostaniesz zaakceptowany to odpowiedź otrzymasz na piśmie, jednak przetwarzanie danych z powyższej ankiety może potrwać od 4 do 6 lat. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie dzwoń, nie pisz ani w żaden inny sposób nie próbuj się kontaktować do tego czasu z moją córką. Jeżeli twoje podanie zostanie odrzucone, zostaniesz o tym powiadomiony przez moich dwóch znajomych sportowców, którzy z powodu braku w pobliżu boiska do baseball'a chętnie z tobą potrenują ten piękny sport byś się nie nudził i z powodu zbyt dużej ilości wolnego czasu nie szukał kontaktu z moją córką poza moimi plecami. (Ograniczenie w możliwości poruszania się o własnych nogach będzie chyba najlepszym środkiem zapobiegawczym)

 

Jeszcze raz dziękuję za, mam nadzieję, szczere wypełnienie ankiety

Pozdrawiam

OJCIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.