Skocz do zawartości

Sprzedam Syntę SKP 1501 EQ3-2


bhphmiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Mam do sprzedania nowiutką Syntę SKP 1501EQ3-2, kupioną na początku października br. Teleskop był użyty kilka razy. Stan bardzo dobry. Teleskop sprawuje się świetnie i bez zarzutów.

Sprzedaje, ponieważ zmieniła się moja koncepcja obserwacji i chciałbym się przesiąść na Dobsona.

Cena 1060 zł + ewentualne koszty wysyłki kurierem.

Dla osób z Warszawy i okolic możliwy odbiór osobisty.

 

Witam serdecznie!

Mam do sprzedania nowiutką Syntę SKP 1501EQ3-2, kupioną na początku października br. Teleskop był użyty kilka razy. Stan bardzo dobry. Teleskop sprawuje się świetnie i bez zarzutów.

Sprzedaje, ponieważ zmieniła się moja koncepcja obserwacji i chciałbym się przesiąść na Dobsona.

Cena 1060 zł + ewentualne koszty wysyłki kurierem.

Dla osób z Warszawy i okolic możliwy odbiór osobisty.

 

Witam serdecznie!

Mam do sprzedania nowiutką Syntę SKP 1501EQ3-2, kupioną na początku października br. Teleskop był użyty kilka razy. Stan bardzo dobry. Teleskop sprawuje się świetnie i bez zarzutów.

W zestawie są dwa okulary SP 25 i 10 mm, szukacz 6x30.

Sprzedaję, ponieważ zmieniła się moja koncepcja obserwacji i chciałbym się przesiąść na Dobsona.

Cena 1070 zł + ewentualne koszty wysyłki kurierem.

Dla osób z Warszawy i okolic możliwy odbiór osobisty (kwestia umówienia miejsca przekazania)

Pozdrawiam

Marcin Ch.

 

Witam serdecznie!

Mam do sprzedania nowiutką Syntę SKP 1501EQ3-2, kupioną na początku października br. Teleskop był użyty kilka razy. Stan bardzo dobry. Teleskop sprawuje się świetnie i bez zarzutów.

Sprzedaje, ponieważ zmieniła się moja koncepcja obserwacji i chciałbym się przesiąść na Dobsona.

Cena 1060 zł + ewentualne koszty wysyłki kurierem.

Dla osób z Warszawy i okolic możliwy odbiór osobisty.

 

 

Nie wiem dlaczego, ale post o sprzedaży pojawił się w 3 oddzielnych tematach. Aktualny tekst oferty widnieje poniżej:

Witam serdecznie!

Mam do sprzedania nowiutką Syntę SKP 1501EQ3-2, kupioną na początku października br. Teleskop był użyty kilka razy. Stan bardzo dobry. Teleskop sprawuje się świetnie i bez zarzutów.

W zestawie są dwa okulary SP 25 i 10 mm, szukacz 6x30.

Sprzedaję, ponieważ zmieniła się moja koncepcja obserwacji i chciałbym się przesiąść na Dobsona.

Cena 1070 zł + ewentualne koszty wysyłki kurierem.

Dla osób z Warszawy i okolic możliwy odbiór osobisty (kwestia umówienia miejsca przekazania)Pozdrawiam

 

 

Najmocniej przepraszam za powstałe zamieszanie.

Marcin Ch.

Zdj_cie_ca_o_ci.jpg

Zdj_cie_ca_o_ci2.jpg

Zdj_cie_lustra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

moja propozycja cenowa wygląda następująco:

za montaż i statyw - 550 zł (z kosztami wysyłki)

za tubę - 550 zł (z kosztami wysyłki)

Wysyłka kurierem UPS. W razie szybkiej decyzji i przelewu, paczki mogę wysłać już jutro w oryginalnych opakowaniach.

Jeżeli są jakieś inne propozycje to zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

Marcin Ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nowa cena całego zestawu - 1030 zł + koszty wysyłki. Oferta aktualna jeszcze przez 2 tygodnie.

Potem wycofuję ze sprzedaży

 

Dla zachęty załączam jedno ze zdjęć Księżyca jakie udało mi się wczoraj zrobić przez ten teleskop ustawiony na balkonie. Aparat (Olympus C-460 Del Sol) przystawiony do PL 25 mm (bez fotoadaptera)

zdj_cie_ksi__yca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie,

proponuje rozbicie całego zestawu na dwie części:

a) montaż + statyw - 415 zł

tuba z okularami i szukaczem - 615 zł

Koszty wysyłki ponosi kupujący.

 

Warunkiem sprzedaży jest podanie ofert kupna na obie części.

 

Uszczegóławiam, że tuba jest z obejmami i szyną montażową.

 

Jest już chętny na montaż i statyw.

 

Ktoś na tubę? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.