Jump to content

Smorff84

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Smorff84

 • Rank
  Alderamin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedź. Obecnie mam na eq5 sct 8 u ok 2 kilo dodatków i jak wszystko dobrze się wyważy to wystarczy jedna 5 kg przeciwwagą na końcu pręta do prawidłowego funkcjonowania.
 2. Mie nachodzi ostatnio takie pytanie czy montaż EQ 5 z Go da radę uciągnąć sct 9.25. tylko wizuala Nośność montażu to ok 10 kg, a tuby ok 9 kg ale do tego są dodatki ważą ok 2 kg. Czy montaż nadąży z prowadzeniem w powiększeniach np ok 250 ? Czy może to już za dużo i z czasem jednak nastąpi szybsze zużycie mechanizmu.
 3. Witam do sprzedania mam: SW SWA 70 stopni 17 mm stan optyki ok. Cena 275 zł z wysyłką do paczkomatu. StarGuider 2,5 mm. Taki klon bardziej TS HR niż TMB. Optyka ok zatyczki są brak pudełka. Cena 100 zł z wysyłką do paczkomatu.
 4. Witam do sprzedania mam: SW SWA 70 stopni 17 mm stan optyki ok. Cena 275 zł z wysyłką do paczkomatu. StarGuider 2,5 mm. Taki klon bardziej TS HR niż TMB. Optyka ok zatyczki są brak pudełka. Cena 100 zł z wysyłką do paczkomatu.
 5. Witam Kupię baadera classic orto 6 mm ewentualnie inne orto 6 mm oraz okular Explore Scientific 15 mm 70 stopni. Oferty proszę kierować na PW. Pozdrawiam Łukasz
 6. Okular sprzedany poproszę o zamknięcie tematu.
 7. Chyba takim max będzie sct 9.25 dla eq5. Większa rozdzielczość oraz lepszy komfort niż w SW 200/100
 8. Witam Do sprzedania es 6.7 mm kupiony w TPL przed wysypem ESów na alliiexpres. Komplet pudełko zatyczki oraz dowód zakupu. Gwarancja do 30 marca 2021 r.Okular mało używany stan optyki idealny. Po sprzedaży Gso 10 leży w szufladzie, a do Sct mam orto 7. Cena 515 zł z wysyłką do paczkomatu.
 9. Z racji braku zainteresowania zamykam sprzedaż
 10. Namiezasz obiekt i odpalasz prowadzenie i jak napisał JSC o jakości prowadzenia decyduje dokładność ustawienia na gwiazdę polarną nie potrzeba żadnych programów ani komputera
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.