Skocz do zawartości

Acer - serwis laptopów


Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem w internecie, że acer ma bardzo zły serwis, na laptopa można czekać tygodniami i niekoniecznie musi zostać naprawiony. Acer był wtedy serwisowany w Polsce, obecnie nie ma w Polsce serwisu tylko w Czechach a dokładnie w Brnie. Nie wiedziałem jak długo moge czekać na powrót laptopa, myślałem że może po miesiącu dopiero wróci. Tydzień temu w poniedziałek laptop został wysłany UPS'em do Brna, podgląd statusu naprawy laptopa można na bieżąco podglądać w internecie. Z ciekawości w czwartek sprawdzam czy laptop już dotarł do Brna a tam napisane jest, że laptop został naprawiony i jest wysłany już do Polski. Normalnie shock, nie spodziewałem się, że w jeden dzień naprawią mi laptopa :icon_eek: Aha zapomniałem o usterce :szczerbaty: No więc padła mi nagrywarka DVD najprawdopodobniej z mojej winy (wsadziłem wilgotną płytę do napędu, tak tak wiem głupota :szczerbaty: ). Kolejną usterką było częste wieszanie się komputera. Zaczeło się tak dziać gdy mój pies potrącił laptopa i spadł z małej wysokości (dobrze, że tylko z łóżka). Dzisiaj po powrocie ze szkoły paczka była już u mnie. Sprawdzam raport naprawy a w nim:

Wymieniony napdę optyczny, wymieniona bateria, naprawiona płyta główna. Nie spodziewałem się, że mi wymienią baterię na nową, teraz trzyma dłużej niż moja poprzednia gdy była jeszcze nowa. Pozatym zauważyłem, że laptop chodzi dużo ciszej, głośniczki nie rzężą a laptop jest czysyty :szczerbaty: . Jak go wysyłałem to klawiatura i kilka rowków było od kurzu :Boink:

Tak więc podsumowując Acer ma bardzo dobry i szybki serwis. Wielki + dla Acera, nie spodziewałem się, że tak szybko to załatwią :notworthy::helo: . Z ciekawości zajrzałem na stronę laptopy.info i faktycznie od czasu gdy serwis jest w Brnie opinie o Acerze zmieniły się na pozytywne. Poloczki niestety zepsuły opinie acerowi.

Podsumowując :szczerbaty:

Polacy nadal mają wszystko w (wiadomo gdzie). Nie dziwcie się gdy za granicą wam szybciej naprawią sprzęt niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.