Skocz do zawartości

Sprzedam Synte 8''


Mario33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania Synte Sky-Watcher 8" Classic wraz z okularami: Super Ploss 25 mm, Super Ploss 10 mm. Teleskop jest w bardzo dobrym stanie. Zakupiony 30.01.2007 r.

Jest to mój pierwszy teleskop i co mogę powiedzieć: dla początkujących jest to bardzo dobry sprzęt.

Spędziłem z nim wiele miłych chwil, a odsyłam tu http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=15555 jest tu wiele relacji z moich obserwacji. Teleskop spisuje się świetnie w ciemnych warunkach na obiektach mgławicowych, galaktyczkach oraz gromadach gwiazd. Sprzedaj ponieważ mam zamiar kupić coś większgo.

Moja cena to 800zł, więcej info na email.

Pozdrawiam Mario33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka... Ja bym chętnie nabrał, bo okazja. Jak mi się uda sprzedać mojego telepa, to wtedy bym miał pieniążki na tą Syncie ;). Ale niestety jeszcze nie sprzedałem... No nic jak mi się uda sprzedać, a oferta będzie aktualna to się zgłoszę :). Ale póki co nawet nie rezerwuje bo po prostu nie wiem kiedy będę w stanie kupić :P. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.