Skocz do zawartości

Vesta SC1 + relaybox


qbanos

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nowa kamerka do guidingu QHY5 działa poprawnie, dawny zestaw już mi się nie przyda, a szkoda żeby leżał. Do tego zestawu wystarczy podpiąć montaż z portem guidera w stand. ST4 (np. HEQ5, EQ6), laptopa i jakąś OTA i guiding załatwiony. Żadnych dodatkowych kabli etc.

 

 

W zestawie:

- kamerka Vesta SC1 (kolorowa) przerobiona na długie czasy, dobry egzemplarz matrycy (sklejona taśmą obudowa gdyż była luźna, brak przełącznika długie/krótkie czasy ale można go w każdej chwili założyć)

- relaybox umożliwiający guiding a także sterowanie Canonem (tej funkcji nie wykorzystywałem)

- kabel z relayboxa do laptopa

- kabel z relayboxa do montażu (na zdjęciu nie ma kabelka, który łączy małe białe pudełko z montażem, ale w zestawie oczywiście on jest - niestety ma wyłamane ząbki przy wtyczkach RJ11, jednak nie zdarzyło mi się aby wypadły one z gniazda)

- złączka WEB/1,25" umożliwiająca zamocowanie kamerki do wyciągu 1,25"

- złączka WEB/M42 umożliwiająca zamocowanie kamerki do gwintu M42 np. w starych obiektywach foto (nie ma jej na zdjęciu)

 

Najchętniej sprzedam CAŁY zestaw gotowy do guidingu!

 

Cena za zestaw: 400zł + przesyłka (z możliwością negocjacji)

 

Oferty proszę na PM.

Jeżeli nie będzie chętnych na całość to będziemy rozbijać, na pierwszy ogień pójda złączki :)

 

 

pozdrawiam

IMG_4041.jpg

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.