Jump to content

qbanos

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  3,106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,354 Excellent

1 Follower

About qbanos

 • Rank
  Astro-Forum.org
 • Birthday 10/18/1985

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.astrofotografia.szczecin.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Sprzęt astronomiczny
  Kowa 8.5x44
  Kowa 32x82

Recent Profile Visitors

2,578 profile views
 1. Pomarzyć też można... https://www.sfgate.com/realestate/article/Getaway-Stargazing-in-Sonoma-10598640.php#photo-11386276
 2. Super! Choć widać, że ziemia jest wklejona
 3. 1. Nieaktualne. 2. BTTF - rozm. L. kolor ciemny szary. Klatka 106 cm, długość całkowita 76 cm. Cena z wysyłką: 45 zł.
 4. Sprzedam dwa fajne t-shirty - astronomiczne, a przynajmniej pokrewne naszej branży :) Nowe, nigdy ich nie używałem, bo były na mnie za duże. Gruba, dobrej jakości bawełna. Każdy kosztował ok. 100 zł. 1. NASA - rozm. L, kolor jasny szary. Klatka 105 cm, długość całkowita 77 cm. Cena z wysyłką: 50 zł. 2. BTTF - rozm. L. kolor ciemny szary. Klatka 106 cm, długość całkowita 76 cm. Cena z wysyłką: 50 zł. T-shirty mogę dostarczyć na zlot z Zatomiu, wtedy cena -10 zł :) Pozdrawiam Kuba
 5. Maciek, niebo na pewno było i jest tam super, ale bez butli tlenowej nie da się tego docenić na tak dużej wysokości. Saturacja we krwi jest mizerna i wizualnie widać słabo. Dlatego obserwatoria buduje się znacznie niżej
 6. No dobra, ale napisałeś to tak, jakby oczywistym było przekraczanie dozwolonej wagi bagażu. Nie wiem czy liczysz na naśladowców, ale warto byłoby przy okazji wspomnieć ile kosztuje nadanie bagażu do luku już przy gejcie jak się ktoś nie daj doczepi. Bądźmy obiektywni.
 7. No to się ciesz, że Ci tego nie zważyli, bo byłby problemik. Wielkość bagażu to jedno, ale waga też ma swoje granice - akurat w Ryanairze.
 8. Może ktoś ma ochotę na high-endową lornetkę? Only today. DOCTER ASPECTEM. https://www.apm-telescopes.de/index.php?page=product&info=362756

 9. Chętnie zobaczyłbym fotkę w skali 1:1, nawet z minimalną obróbką, by móc ocenić performance tego szkła na brzegach FF. Oraz warto porównać do Sigmy art 135 1.8. Pozdr.
 10. Sorry za odgrzewanie tematu, ale zorientowałem się właśnie, że EasyJet zamierza latać cały rok (w tym również letni sezon) z Berlina SXF na La Palmę. Zazwyczaj rozkład kończył się wczesną wiosną, a tu niespodzianka. Ceny lotów zaczynają się od 300-400 zł return, co oznacza MEGA OKAZJĘ na odwiedzenie tej pięknej wyspy i obejrzenie np. Omegi Centauri Korzystajcie, serdecznie polecam.
 11. Racja. Patrząc na wagę to trzeba rozbijać zestaw pomiędzy podręczny i rejestrowany. Zawsze w takiej sytuacji martwiłem się, czy np. statyw dojedzie na czas, czy go nie zgubią i sobie w tym Chile nie pofocę itp. Aha, ubezpieczenie bagażu rejestr. nie działa, jeśli przewozisz tam optykę i inne drogie rzeczy. Zwykle limit podręcznego to 10 kg, ale czasem limitu nie ma (tzn. trzeba móc o własnych siłach umieścić go w schowku nad głową). Ja leciałem z podręcznym 22 kg, ale nośność schowka to 25 kg, więc się mocno uginał..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.