Skocz do zawartości

Montaż EQ2 ze Skyluxa oraz okular SkyWatcher UW 6mm


Abydos

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam montaż EQ2 ze statyw z montażem od refraktora SkyLux 70/700.

Pochodzi od pierwszej wersji tzw. "Lidlowskiej" z 2005 roku. Jest w stanie dobrym.

 

Są dwa defekty:

- bezwład na jednej osi montażu charakteryzujący się martwym polem. Nadal można całkiem precyzyjnie, jak w nowym egzemplarzu, śledzić obiekty.

- półeczka łącząca nogi statywu ma wywyiercone 4 małe otwory i jest trochę obklejona SuperGlue - używałem ją do czegoś innego niż zaleca producent - więc nie wygląda całkiem estetycznie jak oryginalny nienawiercony element:)

 

Cena 100 zł plus koszty przesyłki.

 

Sprzedaję też okular Synta UW 6mm. Używany był kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam montaż EQ2 ze statyw z montażem od refraktora SkyLux 70/700.

Pochodzi od pierwszej wersji tzw. "Lidlowskiej" z 2005 roku. Jest w stanie dobrym.

 

Są dwa defekty:

- bezwład na jednej osi montażu charakteryzujący się martwym polem. Nadal można całkiem precyzyjnie, jak w nowym egzemplarzu, śledzić obiekty.

- półeczka łącząca nogi statywu ma wywyiercone 4 małe otwory i jest trochę obklejona SuperGlue - używałem ją do czegoś innego niż zaleca producent - więc nie wygląda całkiem estetycznie jak oryginalny nienawiercony element:)

 

Cena 100 zł plus koszty przesyłki.

 

Sprzedaję też okular Synta UW 6mm. Używany był kilka razy.

Witam czy oferta sprzedazy jest jeszcze aktualna jesli tak to prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moge prosic o dokladne dane okularu i zdjecie jakby sie dalo

Zainteresowany...

 

 

Witam

http://sklep.teleskopy.net/product_info.ph...18e6ca0e54b355b

 

http://sklep.teleskopy.net/images/synta_uva6mm.jpg

 

Własnego zdjęcia nie zrobię bo nie mam czym go wykonać. Szkła nie są porysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.