Skocz do zawartości

sprzet z anglii?


leninjs

Rekomendowane odpowiedzi

witam pomieszkuje sobie w anglii. Tak sobie patrze rzeczywiscie ceny sa dosc konkurencyjne porownywalem np Okular MEADE seria 5000 UWA 30mm 2199,00z na astrozakupach z cena oferowana przez amazon w UK za ten sam okular 1500 zl, zdarza mi sie jechac dosc czesto z Anglii do Polski a jesli nie jade zawsze mam kogos kto jedzie takze mysle delikatnie zaryzykujac stwierdzenie ze raz na miesiac ktos by jezdzil miedzy tymi krajami, osobiscie jesli by ktos byl zainteresowany taka przysluga ja tylko chcialbym zeby koszty mi sie zwrocily podczas podrozowania. Takze jakbyscie mieli cos upatrzonego w UK moge przywiezc to do Kalisza albo gdzies ewentualnie wyrzucic na trasie:) Berlin - Poznan - Kalisz. Zaleznie od sprzetu mysle ze dogadamy sie. Pozdrawiam!

 

tu jeszcze link dla leniwych:)

 

http://www.amazon.co.uk/meade-Electronics-...eade&page=4

 

albo po prostu

 

http://www.amazon.co.uk

 

tylko jak szukacie danego produktu warto jest wpisac sama firme czasami niz konkretny model i szukac na piechote

 

meade lb 16 np bylbym w stanie przywiezc za 7 tys zl (koszt calkowity) z tym ze nie wiem dokladnie jeszcze kiedy by to bylo.

 

 

ewentualnie www.ebay.co.uk

 

Witam nie wiem czy to mocno komercyjny temat niech to moderatorzy ocenia, pracuje w anglii jezdze wiec czasami samochodem miedzy UK a PL (raz na kilka miesiecy) i jesli ktos znalazl by jakas dobra oferte mi rowniez byloby to na reke przywiezc komus w celu rozlozenia kosztow za podroz nie bede wozil jakims hurtem pare rzeczy jesli byloby zainteresowanie bardziej na zasadach przyslugi i jakiegos malego zadosc uczynienia np na obecna chwile bylbym np w stanie przywiezc meade lb 16 za 7 tys zl, oczywiscie jednego:) lub jakis okular widzialem roznice cen na okularach np meade w PL ten sam okularek 2199 w UK 1500zl (nowe oczywiscie) takze jesli ktos by cos godnego uwagi znalazl zapraszam ja na razie porownywalem na amazon.co.uk lub oczywiscie ebay.co.uk ale pewnie sa tez inne dobre sklepy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz moze lepiej na priv to zalezy od aktualnych cen itp i zalezy od tego co to dokladnie ma byc, jesli kogos cos interesuje niech zapyta o to a ja cos zaproponuje jednak moj post jest na razie troche orientacyjny, bo pewnie teraz do kolejnego odwiedzenia Polski minie ze 3 moze 4 miesiace, ale moze akurat sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.