Skocz do zawartości

Kabelek Canon-laptop


Jazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupię kabel do sterowania Canonem z laptopa (ustawienie ostrości, czas ekspozycji, ilość ekspozycji, itp). Prawdopodobnie będe używał takiego softu jak: DSLR Focus, Maxim, The Sky6, itp.

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki i chyba nawet do sprzedania. Jest to kabel od Hapa Griffina - dokładnie ten model :

"Part # C300SL-10 Serial port cable - length 10 feet - with bi-color status LED" - http://www.hapg.org/astrocables.htm

 

Oczywiście za jego pomoca nie ustawia się ostrości.... działają długie czasy z DSLRFocusem, Maximem itd, działa z przejściówką USB->COM na chipie prolifica, ma diodkę sygnalizującą status, 5m kabla, zupełnie nie używany, nówka sztuka....

 

Cena ....hmmmm.... niech strace... powiedzmy 80zł + przesyłka ( zapłaciłem znacznie wiecej bo kupowałem z droższym dolarem i do tego przesyłka z USA doszła ).

 

Sprzedaje, bo zrobiłem sobie sam taki tylko z krótszym kablem co mi bardziej pasuje.

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.